Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > EditShare ile Adobe İşbirliği İş Akışını Kolaylaştırıyor
EditShare ile Adobe İşbirliği İş Akışını Kolaylaştırıyor
25.06.2020 13:22

EditShare’in Adobe Premiere Pro için Flow paneli kurgu uzmanları için içerik yönetimini basitleştirmek, proxy ve uzaktan kurgu, iş akışlarının gözden geçirilmesi ve onaylanması için tasarlandı.

Açık veri depolama için EditShare EFS, Adobe Premiere Pro’daki Poroductions için tamamen projeye odaklanarak işbirliğiyle kurguyu zenginleştiriyor. Productions özellikler setiyle Adobe Premiere Pro artık “sıra dışı sayıda varlık” içeren projeleri yürütebilirken, en üst düzeyde performansı koruyor. Bu varlıkların paylaşılması ve düzenlenmesi de kolaylaştı.

EditShare Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Sunil Mudholkar şunları söyledi: “Müşterilerimiz için işbirliğine dayalı dijital iş akışları oluşturmak Flow ve EFS çözüm ortağı geliştirme çalışmalarımızın temel itici güçlerinden birisi olmaya devam ediyor. Çözümlerimiz teknolojinin en üst düzeylerinden bellek dosya sistemine kadar en iyi duruma getiriliyor, böylece yaratıcı personel Adobe ile her yerden, en iyi kullanıcı deneyimiyle çalışabiliyorlar. Adobe Premiere Pro için Flow Panel ve Productions için EFS desteği sayesinde kullanıcılar önemli içerikleri bulmak için tesis içi, bulut veya derin arşiv deposunda arama yapabiliyor, Adobe Premiere Pro kullanıcı arayüzünü terk etmeden dünyanın her yerindeki meslektaşlarıyla işbirliği içerisinde çalışabiliyorlar.” 

Adobe Video Çözüm Ortakları İlişkileri Başkanı Sue Skidmore ekledi: “Kurgu uzmanları ve yaratıcı ekipler iş akışı sorunlarını düşünmeden, harika öyküler anlatma üzerine yoğunlaşmak istiyorlar. Adobe ile EditShare arasındaki işbirliği, tek kişi yaratıcılardan geniş gruplara kadar kullanıcılarımıza ister tesiste, ister hibrid ortamda veya bulutta olsunlar, çok iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor.

Öykü anlatımını kolaylaştırmak için tasarlanan Flow, tesis içi, bağlanmaya hazır ve bulut bellek deposu ortamlarında varlıklar ve iş akışlarını düzenleyip planlamak için tüm medya teknoloji yığınını yönetiyor. Uzaktan işbirliği imkanı veren güvenli platform Flow, beş yüzden fazla kodek desteğiyle gelişmiş bir proxy tabanlı iş akışı sunuyor. Zenginleştirilen Premiere Pro paneli, tek tek kurgu uzmanlarını ve yapım ekiplerini doğrudan Flow medya varlık yönetimine bağlıyor Üretkenliğe odaklı araç seti kentler, ülkeler ve kıtalar arasında varlık takibi, ortaklaşa proxy kurgu iş akışı, gözden geçirme ve onaylama iş akışları içeriyor. 

EFS ölçeklendirilebilir bellek sayesinde medya kuruluşları tesiste, bulutta veya karma kurulumlarda geniş işbirliği yapılabilen iş akışları kurabiliyorlar, yöneticileri ve teknisyenleri geniş kapsamlı bir bellek yönetim araç setiyle donatırken, yaratıcı personeli altyapıdaki teknik karmaşıklıktan koruyorlar. Adobe Premiere Pro kurgu uzmanları için EFS proje paylaşımı için Premiere Pro’da Productions’ı destekleyen hızlı ve esnek bir ortak bellek deposu. 

EditShare ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.