Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > FORTINGE PRO Serisinde İki Yeni Ürün
FORTINGE PRO Serisinde İki Yeni Ürün
26.07.2020 10:40

PROS12

FORTINGE, ürün grubuna PRO serisinde iki yeni ürün daha ekledi. Küçük prodüksiyon ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan PROS12, kolay taşınabilir ve herhangi bir araç gereç kullanmadan kurulabilen bir üründür. Mini ENG ve DSLR kameralar için tasarlanmış bir ürün olup kullanımı ve kurulumu oldukça basit bir üründür.

HDMI, VGA, Composite  (BNC) girişlere sahip olan PROS12 aynı zamanda  DC 12V ile çalışmaktadır. 12 inç boyutunda 4:3 form endüstriyel monitöre sahip olup ürün toplam ağırlığı sadece 3,7 kg. Ürün beraberinde  Forprompt standart versiyon yazılım da gelmektedir.

PROJ15

PROJ15, crane kullanımı için ideal bir üründür. 15 inç boyutunda 4:3 formunda endüstriyel tip monitör kullanılmaktadır. Kullanıcıların crane prompter’a olan talepleri uzun zamandır bilinmekteydi. Bu konuda diğer üretici firmaların, crane ile kullanıma uygun prompter üretimleri olmadığından, kullanıcılar genellikle kendi çözümlerini üretmeye çalışmışlardı. Uzun süren Ar-Ge çalışmalarından sonra, gerek ağırlık dengesini sağlamak gerekse crane’in pan ve tilt hareketini engellemeden hareket edebilmesini sağlamak ürünün ortaya çıkışını geciktirdi. Daha sonra tüm bu problemler uzun uğraşlar sonucu giderilerek ürün hazır hale getirildi. 

PR0J15’in toplam ağırlığı  5,5 kg olup Beam Splitter Cam, açısal olarak 45-60° arasında ayarlanabilmektedir. Ayrıca crane üzerindeki motorlarda oluşacak yükü en aza indirmek için PROJ15’de çok hassas ağırlık hesaplamaları yapılmış ve en asgari düzeyde ağırlık elde edilmiştir. PROJ15,  HDMI, VGA, Composite (BNC) girişlere sahip olup SDI giriş ve çıkış opsiyonel olarak bulunmaktadır.

FORTINGE ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30 – 31 numaralı telefonlardan Akratek Elektronik’i arayabilirsiniz.