Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Viz One 7 ve Viz Story 2 Bütünleşmesiyle Hızlı ve Kolay Yapım
Viz One 7 ve Viz Story 2 Bütünleşmesiyle Hızlı ve Kolay Yapım
24.07.2020 11:29

Medya içerik yaratıcılarına yazılım tanımlı görsel öykü anlatım araçları sağlayan Vizrt, Viz One 7 ve Viz Story 2’yi piyasaya sürdü ve bütünleştirdi. Bu bütünleşme, medya kurgusunu tüm canlı yapım iş akışının hiç kesintisiz bir parçası haline getirerek, yaratıcı uzmanların elini güçlendiriyor.

Tarayıcı tabanlı kurgu ve yayının tam teşekküllü bir üstveri arka ucuyla bir araya getirilmesiyle, sahadaki muhabirler ve her yerdeki kurgu uzmanları acil ve karmaşık öyküleri yüksek hız, kolaylık ve kaliteyle yayınlamak için birlikte çalışarak kurgu, yayın ve yeniden kurgu yapabiliyorlar. Herhangi bir kullanıcı çok az eğitimle bir tarayıcıdan bellekteki dosyalara, öykülere, grafiklere ve üstveriye eksiksiz erişip kurgu yapabiliyor. Tersine, sahada yaratılan bir öykü yayın merkezinde yeniden alınıp daha da iyileştirilebiliyor, sürüm oluşturulabiliyor ya da farklı bir platform için kurgusu tamamen yeniden yapılabiliyor. 

Viz One 7

Üst kalitede bir yapım iş akışı yönetim platformu olan Viz One 7, içerikleri hızlı bulmaya ve öyküleri hızlı yaratmaya gereksinim duyan kurgu ekipleri için işbirliğini kolaylaştırıyor. Bugünkü Viz One 7 sürümü Viz Story 2 ile bütünleşerek kayıt, grafik, içerik toplama, günlük olay kaydı (logging), üstveri birleştirme, çoklu hedefe yayın yeteneklerini zenginleştiriyor. 

Viz Story 2

Tarayıcı tabanlı görüntü kurgu ve çok platforma yayın aracı Viz Story, dijital medya şirketlerinin ve yayıncıların haber programlarını ve görüntü içeriklerini kurgulama ve dağıtma şeklini dönüştürüyor. Tek bir kurulum noktasıyla işbirliğine dayalı görüntü ve ses kurgu yetenekleri genişliyor ve Viz One bütünleşmesi sayesinde içerikler uzmanlık bilgisi olmadan istenen yerden dağıtılıp aktarılabiliyor. Bugünkü Viz Story 2 sürümü de içerik yaratıcılarının üstveri kullanarak varlıkları aramalarını ve erişmelerini, grafik içerip içermeyeceğine karar vermelerini, en son Viz One 7 sürümüyle birlikte tamamladıkları öyküleri yayınlamalarını sağlıyor. 

Vizrt ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 413 50 00 numaralı telefondan Arttek’i arayabilirsiniz.