Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Marshall Electronics USB 3.0 Çeviriciyle Uzaktan PC ile Yayın
Marshall Electronics USB 3.0 Çeviriciyle Uzaktan PC ile Yayın
19.09.2020 14:53

Dünya değişen çalışma ortamlarına ayak uydurmaya devam ederken, Marshall Electronics 3GSDI/HDMI’ı USB 3.0 çevirici ürün kategorisiyle zenginleştirerek uzaktan internet görüntü akışı ve işbirliğine yönelik artan küresel taleplere yanıt veriyor. VAC-23SHU3 USB 3.0 adaptör herhangi bir HDMI veya 3G/HD-SDI görüntü ve ses kaynağının canlı akış, video konferans, işbirliği, görüntü yapımı ve kayıt için bir bilgisayarın içerisine kayıt edilmesini sağlıyor. Kullanımı kolay bu çeviriciler, profesyonel görüntü kaynaklarını kullanıcının seçtiği PC tabanlı kodek yazılımlarıyla ve uygulamalarıyla kusursuz bütünleştiren bir tak-çalıştır tarzı kurulum sunuyorlar. 

Marshall Electronics Kameralar Direktörü Tod Musgrave yorum yaptı: “Hizmet verdiğimiz endüstriler yeni bir normale uyum sağlıyorlar. VAC-23SHU3 çeviricilerin kurulum ayarları daha kolay olamazdı; birkaç saniyede bağlanarak tamamen işlevsel hale geliyorlar. Kamera bu adaptöre bağlanıyor, ardından USB yoluyla bilgisayara bağlanıyor, ve bilgisayar hemen kayıt aygıtını tanıyor.”

Kullanıcılar bir anahtarı çevirerek bir HDMI veya 3G/HD-SDI görüntü kaynağını seçebiliyorlar. Aktif HDMI/3G-SDI (BNC) döngülü çıkışlar, monitörleri, anahtarları, kaydedicileri beslemek gibi diğer amaçlar için kaynakları kullanıma hazır tutuyorlar. UVC protokol desteği sayesinde uygulama, orijinal kaynağın formatından bağımsız olarak görüntü formatını, çözünürlüğü, kare hızlarını ve diğer ayarları denetleyebiliyor. 

Enerjisini USB 3.0 çıkışından alan VAC-23SHU3, portatiflik için sağlam ve küçük bir tasarıma sahip. Ana bilgisayar üzerindeki USB portundan güç aldığı için, güç adaptörü gerektirmemesi özellikle mobil uygulamalarda çok işe yarıyor. 

Marshall Electronics ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.