Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik NA2-IO-DPRO ile Dante Ağına Daha Fazla Eski Ses Aygıtı Bağlanabiliyor
Neutrik NA2-IO-DPRO ile Dante Ağına Daha Fazla Eski Ses Aygıtı Bağlanabiliyor
20.09.2020 12:53

Ses, görüntü ve veri için güçlü ve güvenilir profesyonel bağlantı çözümleri sağlayan Neutrik, yeni 2 girişli, 2 çıkışlı NA2-IO-DPRO Dante arabirimini sunuyor. NA2-IO-DPRO arabirimin iki girişi Mic, Line ve AES/EBU arasında geçiş yapabiliyorken, iki çıkışı da analog Line ile AES/EBU arasında geçiş yapabiliyor. İki adet Dante portu yedeklemeli çalışma veya aygıtları seri papatya zinciri şeklinde bağlama sağlıyor. Küçük boyutlu, metal yapılı, çıkarılabilen lastik koruyuculu NA2-IO-DPRO, çok çeşitli uygulamalara uygun, sağlam ve güvenilir bir çözüm sunuyor. 

NA2-IO-DPRO ön panelinde iki tane mandal kilitli XLR girişi ve iki de XLR çıkışı var. AES/EBU çalışma kesintisiz ve girişler ve çıkışlar için bağımsız olarak otomatik algılanıyor. Mac veya PC için Neutrik’in ücretsiz DPRO denetleyici yazılımı kullanılarak, +48V phantom güç uygulanabiliyor; mikrofon ön yükselteç kazancı, dolgu ve yüksek geçirgen filtreleme her kanal için belirlenebiliyor; birbirine eş uyumlu çalışma için giriş kanalları bağlanabiliyor. Çıkış kanallarının sesi yazılımın içerisinde kesilebiliyor ve açılabiliyor. 

NA2-IO-DPRO arka paneli Neutrik etherCON konektörler üzerinden ana ve ikincil Dante portları sağlıyor. İkincil giriş yedekli mod ya da geçişli mod için yapılandırılabiliyor. Bir 60W PoE enjektör ile dört adede kadar aygıt seri papatya zinciri bağlanabiliyor. 

NA2-IO-DPRO arabirimi AES67 uyumlu. Gücün Class 2 veya 6 Watt’ta sınıflandırmasız olarak, her IEEE 802.3af/at için bir PoE anahtar veya PoE enjektör yoluyla harici sağlanması gerekiyor. NA2-IO-DPRO, opsiyonel montaj destekleri ve kabin rafı paneliyle masaların altına, zemin kutularına, aygıt kabin raflarına ve sahne iskeletlerine monte edilebiliyor.

Neutrik Ürün Müdürü Florian Frick, yeni NA2-IO-DPRO hakkında yorum yaptı: “Geçen sene ilk Dante adaptörümüz NA2-IO-DLINE’ı piyasaya sürmemizden bu yana en çok aldığımız istek, değişken kazançlı mikrofon ön yükselteçleri eklenmesiydi. İkinci olarak, müşterilerimiz bir AES/EBU opsiyonu rica ettiler. Yeni NA2-IO-DPRO bu özelliklerin ikisini de sunarken, NA2-IO-DLINE arabirimin küçük, sağlam, çok yönlü yapısını da koruyor. NA2-IO-DLINE sabit kazançlı, sadece analog uygulamalar için ideal kalırken, NA2-IO-DPRO’nun sunduğu zengin analog ve AES/EBU bağlantı seçenekleri, geniş kapsamlı kullanıcılara hitap ediyor.

Neutrik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24  numaralı telefondan  Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.