Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dalet ile Uzaktan Çalışmak Artık Daha da Kolay
Dalet ile Uzaktan Çalışmak Artık Daha da Kolay
20.09.2020 12:57

Dalet uzaktan haber odası operasyonlarının yönetim, performans ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren yeni mobil özellikler sunuyor. 

Uzaktan çalışan muhabirlerin ve haber yapımcılarının sayılarının artmasıyla ortaya çıkan gereksinimlere yanıt veren Dalet, akıllı telefonlara ve tabletlere yönelik Dalet On-the-Go mobil uygulamasını, yepyeni ve modern bir kullanıcı arayüzünün (UI) gelişmiş içerik toplama ve uzaktan planlama yetenekleriyle uzaktaki muhabirlerle haber odası arasındaki işbirliği deneyimini güçlendiren özelliklerle zenginleştirdi. Apple App Store ve Google Play’den edinilebilen Dalet On-The-Go’nun son sürümü, muhabirleri, medya mensuplarını ve yayın yönetmenlerini haber odasına bağlayarak, tamamen uzaktan olmak üzere görev atamalarını yönetmelerini, haber öyküsü oluşturma, gözden geçirme ve onaylamalarını, özet çıkarmalarını, planlama yapmalarını, durum ve iletişim bilgisi aramalarını sağlıyor.   

Dalet Galaxy five haber yapım ve dağıtım platformundaki değişiklikler, yayın merkezleri ve dağınık haber odası operasyonları arasında güvenli içerik alışverişini hızlandırmak için bulut tabanlı “kayıt ederken kurgula” ve modern açık kaynaklı iletişim altyapıları desteği gibi güçlü uzaktan kurgu özellikleri getiriyor. Dalet tarafından tamamen yazılım tabanlı bir hizmet (SaaS) olarak yönetilen özel amaçlı bulut tabanlı Galaxy xCloud sistemi de bu zenginleştirmelerden yararlanıyor ve tesiste var olan sisteme güvenle bağlanarak uzaktan kurgu ve haber için gelişmiş iş akışlarını destekliyor. 

Dalet ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.