Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Streamstar’ın Boyutu Küçüldü, İşlevleri Arttı
Streamstar’ın Boyutu Küçüldü, İşlevleri Arttı
16.09.2017 11:01

Piyasaya uygun fiyatlarla profesyonel kalitede görüntü akış ve canlı yapım çözümleri sunan Streamstar, şimdi de Streamstar X7’yi sunuyor. X7 güçlü işlevleri ve kullanıcı dostu özellikleri son derece uygun maliyetli, kolay çalışılan bir sistem için en küçük bir gövdeye sığdırıyor. Streamstar’ın X serisinin son modeli, spor yayıncıları, yapım şirketleri ve eğitim kurumlarına en üst düzeyde performans sunuyor. Streamstar kısa süre önce Streamstar SCOREPUS yazılımı içeren SCOREPLUS SERVER sunucu donanımı ve Streamstar SW 3.5 yazılımını da piyasa sürmüştü.

Streamstar CEO’su Radoslav Toth şunları söyledi: “Eski tarz hantal ve karmaşık görüntü akış sistemlerinin yerine devrim yaratacak, uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı çözümümüzü sunuyoruz. X serimizin en son modeli Streamstar X7, küçük boyutunda yapabildikleriyle dikkat çekiyor.

Yeni, küçük 2RU boyutlu Streamstar X7, 6 giriş, 1080 görüntü akış kapasitesi, altı kanalın hepsinde yavaş gösterim (slomo) ve tekrar oynatım sunuyor. Önceki modelinde olduğu gibi, geniş kapsamlı medya oynatım listeleri, yüksek kaliteli görüntü işleme, geniş grafik yetenekleri ve sezgisel dokunmatik ekran kullanıcı arayüzüne sahip. Uygun maliyetli bir mobil bir yapım stüdyosu için bir sert kasa içerinse konup bir mobil yapım stüdyosuna kolayca dönüştürülebiliyor.

Şirket Streamstar SCOREPLUS SERVER sunucusunu da sektöre sunuyor. SCOREPLUS yazılımını çalıştıran 2RU boyutlu SCOREPLUS SERVER, gelişmiş spor grafikleri yaratmayı eğlenceli ve heyecan verici hale getiriyor. Streamstar SCOREPLUS üstün teknolojiyi akıllı bir tasarım ve sezgisel dokunmatik ekran arayüzü ile bir araya getirerek benzersiz bir fiyata yüksek kaliteli, kullanımı kolay bir spor grafikleri paketi sunuyor. SCOREPLUS SERVER ile Streamstar X serisinin birlikteliği, spor ve her türlü canlı yapım için güçlü ve eksiksiz araçlar meydana getiriyor. Bu araçlarla tekrar oynatımlar, yavaş hareketli gösterimler ve şık spor grafikleri, televizyon ağı tarzı yapımlar sağlıyor. 

Streamstar’ın yeni yazılım sürümü Streamstar SW 3.5, rahat kullanım için arayüzde medya dosyaları ve tekrar oynatımlarda geri sayan kronometre gibi yeni özelliklere sahip. Yeni bir Auto Cut özelliği, bir tekrar oynatımdan sonraki girişin önceden seçilmesine imkan veriyor. Yeni model Facebook LIVE görüntü akışını da destekliyor.

Güncellenen sürüm, hızlı, verimli mobil haber toplama için hafif , kolay kullanımlı JVC GY-HM660 mobil haber akış kamerası için bütünleşik destek sağlıyor. Kullanıcılar akış kalitesi (çözünürlük, bit hızı), odak, zoom, kamera tally, kayıt, iris, kazanç, otomatik pozlama seviyesi, deklanşör, beyaz denge gibi kamera özelliklerine uzaktan kumanda edebiliyorlar. 

Streamstar ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 288 41 39 numaralı telefondan Nefan’ı arayabilirsiniz.