Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JBL Professional IRX115S Güçlü Subwoofer
JBL Professional IRX115S Güçlü Subwoofer
25.11.2020 13:51

Ses, görüntü, aydınlatma, denetim sistemleri ve ağ bağlantılı AV çözümleri firması HARMAN Professional Solutions, güçlü JBL IRX115S subwoofer’ları sunuyor.

JBL IRX serisinin en yeni üyesi güçlü JBL IRX115S subwoofer’ı, JBL’in profesyonel turne teknolojilerinden yararlanıyor. Özel sürücü ve yükselteç tasarımları; akortlu, portlu kasası; dahili çapraz geçiş ve polarite ayarları sayesinde tahmine dayalı çalışmayı ortadan kaldırarak, üstün ses sunuyor. Sadece 29.6 kilogram ağırlıkta, sağlam ve küçük boyutlu bir kabin içerisinde 128 dB’e kadar derin, güçlü alçak frekans kapsama sağlıyor. 

HARMAN Professional Solutions Portatif P.A. Direktörü Craig Lambrecht şunları söyledi: “IRX serimizle 70 yıllık JBL yenilikçiliğinden yararlanarak hafif, güçlü ve çok iyi ses için fazla çalışmayı gerektirmeyen, portatif bir P.A. tasarladık. JBL IRX serisi hoparlörler zaten inanılmaz küçük, az yer kaplayan yapılarında etkileyici sesler veriyorlar. JBL IRX115S subwoofer’ının da gelmesiyle kullanıcılar kimsenin bütçesini veya belini incitmeden salonları titreten bir bas sesiyle sistemlerini zenginleştirebiliyorlar.

JBL IRX115S 70 yılı aşan JBL hoparlör yenilikçiliğinden yararlanarak aslına tam sadık ses, frekans aralığı ve çıkış veriyor. İçerisindeki 3 inç ses bobinli güçlü 15 inç subwoofer, 35 Hz ile 147 Hz aralığında güçlü bas kapsama üretiyor. Yüksek verimli, 1.300 Watt güçte yükselteç bileşenleri korurken, üst düzey akustik performansı garantiliyor. Seçilebilen 80 Hz, 100 Hz ve 120 Hz çapraz geçiş noktaları, özellikle JBL IRX serisiyle kullanılırken sistem tepkisini pürüzsüzleştiriyor. Akort edilmiş bir port, tepkiyi iyileştiriyor ve hoparlör gürültüsünü azaltıyor. 

JBL IRX115S ile mükemmel ses bir butona basmak kadar yakında. Kolay, sezgisel ayarlar her türlü alanda sistem tepkisini optimize etmek için çapraz geçiş ve polariteyi düzenliyor. JBL IRX115S subwoofer; güçlü 8 inçlik IRX108BT ve 12 inçlik IRX112BT hoparlörler ile birlikte kullanılarak Bluetooth ses akışı, dbx otomatik yankı bastırma ve EQ ön ayarları sayesinde en iyi ses hızla elde edilebiliyor. 

Yenilikler akustikle sınırlı değil. Dayanıklı bir MDF kasadaki sık aralıklı, güçlendirilmiş petek kafes, akustik performanstan ödün vermeden güçlü koruma sağlıyor. Dahili bir direk yuvası, sistem yapılandırma seçeneklerini genişletiyor. Özenle tasarlanmış ergonomik tutma yerleri sayesinde taşınması kolay. Her JBL ürünü gibi IRX115S de gerçek dünyanın koşullarında kusursuz performans göstereceğini garantilemek için JBL’in efsanevi 100 saatlik zorlama testinden geçiyor. 

JBL IRX serisi güçlendirilmiş P.A.’ler benzeri sistemlerin fiyat ve boyutlarından çok daha azıyla JBL’in bilinen aslına sadık ses, güç ve kullanım kolaylığını sunuyor. Kısıtlı bütçeli müzisyenler, DJ’ler, sunucular ve fitness eğitmenleri, ses mühendisi gerekmeden harika ses elde etmek için çok yönlü, eksiksiz özellikli JBL IRX serisi portatif P.A.’lere güvenebilirler. 

JBL by Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.