Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > LYNX Technik Yellobrik PEC 1864 SDI/HDMI – H.264 Kodlayıcı
LYNX Technik Yellobrik PEC 1864 SDI/HDMI – H.264 Kodlayıcı
20.09.2017 12:42

Yayın ve profesyonel AV sinyal işleme uygulamalarına yönelik modüler arabirimler üreten LYNX Technik AG, canlı internet görüntü akışı ve kaydına yönelik yeni bir Yellobrik SDI/HDMI – H.264 kodlayıcı sunuyor. 

Yellobrik PEC 1864 H.264 kodlayıcı, kullanıcılara aynı anda içerik akışı ve kaydı sunan bir çözüm olarak içeriklerin dağıtımı, akışı ve arşivlenmesi için ideal. Modülde iki bağımsız kodlayıcı var; bir akış kodlayıcı ve bir kayıt kodlayıcı. Kullanıcılar içeriği aynı zamanda kayıt ederek, sadece akış yaparak internetten yayınlayabiliyor, ya da sadece kayıt yapabiliyor. Bağımsız kodlayıcılar akış ve kayıt aygıtları için farklı kalite ayarlarına imkan veriyor. Örneğin bir kullanıcı sınırlı bant genişliği nedeniyle içeriği web sitesine düşük kalitede akıtırken, aynı anda daha sonra kurgu ve arşiv amaçlı master kalitesinde kaydedebiliyor. 

Yellobrik PEC 1864 H.264 bir SDI veya HDMI girişi kabul ediyor, 3G’ye (1080p @60Hz) kadar destekliyor ve H.264 kodlama standardını kullanarak sıkıştırıyor. İçerik dağıtım ağlarına (CDN) akış için RTMP dahil yaygın tüm görüntü akış çıkışlarını destekliyor. Bir akış formatı kullanılarak operatör Yellobrik’in web tarayıcı tabanlı grafik kulanızı arayüzüne (GUI) CDN giriş kimlik bilgilerini giriyor, ve içeriği Wowza, YouTube, Facebook gibi CDN kanallarında canlı olarak yayınlıyor. Yellobrik PEC 1864 RTP/RTSP akışı, UDP üzerinden TS ve RTP üzerinden TS akışlarını da destekliyor. Bu üç akış formatı tekli yayın veya çoklu hedefe yayın olarak yapılandırılabiliyor. RTP akışı üzerinden TS için ileriye dönük bir hata düzeltimi (FEC) aktif edilebiliyor. Ayrıca Yellobrik PEC 1864 HLS (http Live) görüntü akış protokolünü de destekliyor. 

Modül .mp4 veya .ts olarak bir micro SD karta veya USB belleğe kayıt yapıyor.

Gelen görüntü sinyalinden iki ses kanlı ayrılıp (deembed), ardından akan veya kaydedilen görüntü sinyalinin içerisine gömülebiliyor (embed). Stereo ses girişi yoluyla alternatif bir ses kaynağı sağlanabiliyor. 

Her görüntü kodlayıcıdaki ilgi alanları (Region of Interest) ölçeklendirici, kullanıcıya resmi kırpma ve sadece o kısmının akış veya kaydını yapma imkanı veriyor. İçerik akışına bir logo ekleyebilme imkanı, içerik markalama ve telif hakları için, ve içerik dağıtım ağı bir logo ekleme aracı sağlamadığı durumlarda ideal. 

Yeni Yellobrik PEC 1864 yayın kalitesinde görüntü akış uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılıyor; örneğin elektronik haber toplama, televizyon istasyonları için yayın merkezi kodlama ve düşük bütçeli yayın akışı. İçerik dağıtım ağı kullanarak internet üzerinden canlı etkinlik akışı ve medya dağıtımı; medya varlıklarının kurumsal yayın ve akışı; sunum ve konferanslar; dijital imza; AV sistem takibi; güvenlik kamerası görüntü akışı gibi çok çeşitli ProAV uygulamalarına da uygun. Tüm diğer Yellobrik cihazları gibi yeni Yellobrik PEC 1864 de portatif bir tuğla benzeri yapısında, tüm talimatları üzerinde baskılı olarak teslim ediliyor. Kullanıcılar aygıtı bilgisayar üzerinde bir web GUI yoluyla veya web tarayıcılı bir mobil cihazda uzaktan yapılandırabiliyorlar. 

 

Ürün Yellobrik PEC 1864 SDI/HDMI – H.264 Kodlayıcı
Marka LYNX Technik
Firma Mavi İletişim
Telefon 0212 274 69 10
Web www.maviiletisim.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi