Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Hydra Alien & Tilta Float Kamera Sabitleme Sistemleri ile Çekimler Daha Kolay
Hydra Alien & Tilta Float Kamera Sabitleme Sistemleri ile Çekimler Daha Kolay
02.03.2021 14:38

Tilta Float System, endüstrinin en yeni stabilizatör sistemlerinin tüm işletim ihtiyaçlarını karşılamak için karbon fiber ve hafif alüminyum malzemelerden üretilmiş olup pürüzsüz sinema kamera hareketleri gerçekleştirmek üzere eşleştirilen gimbal yardımı ile yüksek ve düşük modlar arasında kolayca geçiş yapabiliyor. Kamera operatörünün daha hafif ekipmanlar ile çalışmasına olanak verdiğinden operasyon süresini uzatıyor.

Hydra Alien Araç Montaj Sistemi’nde bulunan her bir yüksek elastik şok emici silikon vantuz 50 kg’a kadar yük taşıyabiliyor. Zorlu ve engebeli yollarda daha stabil bir görüntü sağlamak için ek parçalarla modifiye edilmiş yeni sürüm, -30 ° C sıcaklığa kadar soğuk havada işlevini koruyor. Aksesuar montajı için çoklu dahili genişleme vida yuvaları, kablosuz uzaktan yönetim yeteneği, dayanıklı alaşımı ile Hydra Alien her açıdan montaj imkanıyla hızlı sürüş ve çarpışmalarda bile güzel sonuçlar veriyor.

Yakın zamanda piyasaya sürülen Tilta’nın iki ürünü Tilta Hydra Alien araç montaj ve Tilta Float sistemlerine, dünyanın dört yanındaki film yapımcıları topluluklarından gelen değerli geri bildirimlerden sonra bu ürünlere kullanıcı dostu geliştirmeler de yapılıyor.

Tilta DJI Ecosystem ailesi hakkında daha fazla bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.