Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Evertz HARMAN’dan Studer’ın Stratejik Varlıklarını Alıyor
Evertz HARMAN’dan Studer’ın Stratejik Varlıklarını Alıyor
02.03.2021 14:43

Medya ve eğlence teknolojisi çözümlerinde küresel bir firma olan Evertz Technologies Limited, HARMAN International ile Studer markasını, teknolojisini ve ilgili varlıkları bünyesine katmak için bir satın alma anlaşması imzaladı. Satın alma sürecinin 2021 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Evertz, yayın sektöründeki müşterilerinin gelecekteki gereksinimlerini karşılamak hedefiyle yeni kuşak ürünler geliştirirken mevcut ürünleriyle Studer ürün ortamı arasında sinerji yaratmak için Studer’a yatırım yapıyor.

Beatles’ın kaydını bile yapmış olan Studer’ın dijital miks konsolları dünyanın en saygın ve modern tesislerinin kontrol odalarında yer alıyor. Studer yetmiş yıldan fazladır ikonik bir ses markası. HARMAN 1994 yılında Studer’ı satın almış, Vista miks konsolları serisindekiler gibi üstün ürünlerle bu markayı dijital çağa taşımıştı. 

HARMAN Professional Solutions Başkanı Brian Divine yorum yaptı: “İkonik Studer markasının ürünlerinin Evertz önderliğinde devam edecek olmasından çok mutluyuz. HARMAN ekibi müşteriler için pürüzsüz bir geçişi garantilemek için önümüzdeki haftalarda Evertz ile çok yakın işbirliği yaparak çalışacaklar.

Evertz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 549 99 92 numaralı telefondan Aviteng’i arayabilirsiniz.