Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Drop Ship Audio Bir Artemis ile Calrec Donanımını Genişletti
Drop Ship Audio Bir Artemis ile Calrec Donanımını Genişletti
25.03.2021 14:14

Calrec Artemis ses konsolu, başarısını Los Angeles’taki mühendislik ve kiralama şirketi Drop Ship Audio’da kanıtlamakla meşgul. 340 kanal sinyal işleme yolu ve güçlü Bluefin2 ile Hydra2 teknolojileriyle yeni Artemis konsol, popüler bir realite şovun dördüncü bölümünde kullanılıyor. 

Drop Ship Audio firması Calrec’in yabancısı değil. Daha önce Summa konsol kullanan şirket, şimdi de sınıfının en güçlü ve küçük boyutlusu olan iki adet Brio dijital ses konsoluna sahip. 

Drop Ship Audio şirketinin sahibi Sean Prickett, Artemis hakkında şunları söyledi: “Geleneksel bir TV tırında sahip olacağınız deneyimi taklit edecek büyük bir konsol arıyorduk. Bu realite şovun önceki dört sezonunun miks işini ben önemli bir televizyon ağı için bir Apollo üzerinde yaptım ve aha önceki sezonlardaki yetenekler ve tanıdıklık, dördüncü sezon için Artemis seçimimizi çok bariz bir hale getirdi.

Prickett’in ayrıca kullandığı Calrec Hydra2 ağ yetenekleri, diğer konsollarla ve yönlendiricilerle ölçeklendirilebilen ağ bağlantısı sağlıyor, böylece konsolun yeri neresi olursa olsun çok sayıda giriş ve çıkış paylaşılabiliyor ve denetlenebiliyor. Konsolun şu anki yapılandırmasında I/O için beş adet Hydra2 kutu kullanıyorlar.

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75 numaralı telefondan ASF’yi arayabilirsiniz.