Reklamı Kapat
Dalet
16.10.2017 11:13

Dalet Orchestration Kurumsal Medya İş Akış Çözümü

Yeni Dalet Orchestration, tipik bir medya kuruluşundaki programlar, reklamlar, haberler, spor ve yaşam programları gibi çeşitli unsurlar üzerindeki iş akışlarını otomatikleştirmek ve içerik havuzlarını bütünleştirmek için tasarlanan dinamik bir kurumsal medya yönetim çözümü. Dalet Orchestration çekimden yapıma, çoklu yayın platformlarına içerik dağıtımına kadar iş akışlarını kolayca iyileştirmeye ve otomatikleştirmeye yarayan araçlarla işletmedeki tüm eedya varlıklarının birleşik bir görünümünü sunuyor. Dalet Report Center ile sağlanan Dalet Orchestration çözümü, medya operasyonları için özel olarak düzenlenen kritik işletme verileri sunarak, yönetim ekiplerinin yayın zinciri boyunca performans ölçümü yapıp veri temelli stratejiler oluşturmalarını sağlıyor.

Unified News Operations Haber Odası

Dinamik ve ölçeklendirilebilen bir çözüm olarak Dalet Unified News Operations, verimli ve modern bir haber odasının gereken tüm işlevlerini bir araya getirerek, tüm işlemler zincirini hızlandıran geniş kapsamlı ortak çalışma araçları sunuyor. Yeni Dalet Social Media Pane sosyal kanallar üzerinde yayın yapmayı kolaylaştırıyor. Yayınlanan öykülerin ve izleyici performanslarının genel görünümünü sunarak yeni kurgu ve planlamalar için bilgi veriyor. Dalet Content Discovery modülü yeni kuşak bir kurgu deneyiminin çatısını oluşturarak muhabir ve yapımcılara devam etmekte olan çalışmaları ve görevleriyle ilgili platformda kullanılmaya hazır bir dizi içerik seçkisi öneriyor. Yüksek kaliteli yayın grafik araçları yazılımı Dalet Cube, Dalet Galaxy platformu ile bütünleşerek bilgisayar grafikleri, sabit ve kayan yazı bantları, logolar, tam ekran grafikler ve karmaşık 3D animasyonlar yaratma ve yönetme imkanı veriyor.

Dalet xN Çevrim Çözümleri

Mevcut altyapı ve medya iş akışlarının ötesine geçen Dalet xN çözümleri, bulut, sanallaştırma, dinamik ölçeklendirme, tesis içi ve dışı karma kurulum alanlarındaki işletme ve teknoloji gelişmelerinden yararlanarak, medya ekonomisinin olanaklarını genişletiyor ve verimliliği arttırıyor. Erişimi ve yanıtı hızlandıran, talebe göre ölçeklendirme sağlayan Dalet xN çözümleri, fiziksel ve sanal teknolojileri çoğaltarak tam anlamıyla akıllı ve dinamik işletme altyapıları yaratıyor. Gelişmiş otomasyon ve bildirim sayesinde iş akışlarında ortak çalışma ve mobilitenin düzeyi yükseltiliyor. Çözümler arasında yer alan Dalet xN Standarts Converter, profesyonel görüntü dosyalarını 50i, 60i, 24p, 25p, 30p arasında çevirmeye yönelik. Dalet xN IMF Maker ise IMF (Interoperable Master Format) grupları üretmeye yönelik. Dalet AmberFin platformunun ön yapılandırmalı bir sürümü olan Dalet xN IMF Maker, şimdi Amazom Marketplace üzerinde mevcut.

www.dalet.com

Önceki Makale
CW Sonderoptic
Sonraki Makale
Decimator
En Çok Okunanlar
Dergi