Reklamı Kapat
FOR-A
16.10.2017 15:01

InSync MCC-4K Kare Hızı Dönüştürücü

FOR-A® yeni InSync MCC-4K hareket dengelemeli dönüştürücüsünü gönderdiğini duyurdu. İngiltere merkezli InSync Technology şirketi tarafından geliştirilen FOR-A ilk olarak bu yılın başlarında MCC-4K cihazını NAB Show standında tanıttı ve çözüm özellikle dünya çapında dağıtıldı. MCC-4K, HD / 3G / 4K UHD sinyalleri için yüksek kaliteli kare hızı ve biçim dönüştürme özelliği sunar. Yeni çözümün ilk müşterisi İngiltere merkezli kiralama tedarikçisi Galaxy & Light Power’dır. MCC-4K, seçilen bir prodüksiyon kare hızında üretilen UHD içeriğinin spor, konser ve son dakika haber ortamları da dahil olmak üzere uluslararası katılım ve dağıtım için diğer kare hızlarına dönüştürülmesi gereken canlı kare hızı dönüştürme uygulamaları için idealdir.

HVS-490 Yapım Masası

FOR-A fuarda ClassX’in 2D / 3D karakter üretimi ve canlı hareketli grafikler ve oynatma yazılımı ile entegre olmasını sağlayan video yapım anahtarlama masaları serisinin altını çizdi. FOR-A’nın görsel mikser hattındaki en yeni cihaz olan HVS-490 HD / 4K-UHD IBC’de ilk kez sahne aldı. Bu yılın başlarında NAB’da tanıtılan HVS-490, kompakt, uygun fiyatlı bir cihazda geniş bir özellik seti sunuyor. Mobil prodüksiyonlar ve canlı etkinlik mekanları için ideal olan HVS-490, iki kanallı HDMI çıkışları da dahil olmak üzere, 40 giriş / 18 çıkış, 36 giriş / 20 çıkış veya 32 giriş / 22 çıkış desteklemektedir.

HVS-2000 ve HVS-100TB2 Yapım Masası

HVS-2000 ile HVS-100’ün güncellenmiş bir versiyonu olan HVS-100TB2’nin her ikisi de cihazların harici cihazlarla kolaylıkla ara bağlantısını sağlayan entegre Thunderbolt ™ teknolojisi ile sunuluyor. Görüntü yapım masalarının Thunderbolt 2 I/O genişleme kartları, dört kanallı HD videonun bir bilgisayara tek kabloyla aktarılmasını sağlar. HVS-2000 masa, kullanımı kolay kontrol paneliyle 3 M/E kapasitesi, 4K 3D DVE genişletme kartı ve 2SI yazılım seçeneği sunuyor ve SQD sistemlerine göre daha az gecikme ile geçiş yapabiliyor. 7 M/E sisteminin özelliklerini sunan HVS-2000, çok çeşitli prodüksiyon ortamları için idealdir ve 4K üretimi için çok uygundur.

FT-ONE-LS-12G Yüksek Hızlı 4K Kamera

Hızlı tempolu spor etkinlikleri için özel olarak tasarlanan FT-ONE-LS-12G, spor stadyumlarının bulunduğu mekanlarda yer alan ve çoğu yüksek kare hızlı kameralar için sorun yaratabilen düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli görüntü performansı sunar. FT-ONE-LS-12G, saniyede en fazla 500 karede (fps) Full 4K çekim veya Full HD çözünürlükte 1.200 fps’e kadar yüksek kare hızı çekim özelliğini destekler. Her türlü iş akışına hazır olan kamera, gürültüyü azaltan yeni geliştirilmiş orijinal bir sensöre sahiptir.

www.for-a.com

Önceki Makale
Focusrite 
Sonraki Makale
FreeFly
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi