Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > ChyronHego PRIME Grafik Platformu
ChyronHego PRIME Grafik Platformu
01.11.2017 15:19

PRIME, ChyronHego’nun gelişmiş grafik yapım ve playout çözümü. PRIME’ın en son sürümü tamamen bağımsız bütünleşik bir klip oynatıcı, bir markalama çözümü, veya CAMIO içerisinde bir haber paketi playout sistemi olarak yapılandırılabiliyor. İster birlikte ister bağımsız ürünler olarak kullanılsın, PRIME toplam sahip olma maliyetinin (TCO) düşük olduğu, esnek ama son derece güçlü bir çözüm.

Çözünürlükten bağımsız ve yazılım tabanlı PRIME, grafik işlemede maksimum güç için gelişmiş 64 bit GPU ve CPU tabanlı teknolojilerden ve HDR özellikli 16 bit renkten yararlanıyor.

PRIME Designer

Güçlü yaratıcı araç PRIME Designer hızlı ve kolay sahne yapılandırma için sürükle-bırak tarzı sezgisel bir tasarıma sahip. Çözümün Advanced Date Object özelliği sahne bileşenleri için filtreli veri bağlama sağlıyor, ve ChyronHego NewsTicker ile kesintisiz bütünleşme arka uç veri akışlarına erişimi mümkün kılıyor. 

PRIME, ChyronHego’nun eşsiz Warp Effects teknolojisi ve otomatik takip, maske, render dokusu gibi kişisel geçişler yaratmak için güçlü ve kullanımı kolay yeteneklere de sahip. PRIME eksiksiz Unicode desteği sunuyor ve kullanıcı arayüzü 13 farklı dilde yerelleştirilmiş. 

Haber odalarına katkı

PIME grafik platformu ChyronHego’nun MOS tabanlı ve NRCS bağlantılı grafik varlık yönetim çözümü CAMIO ile tam olarak bütünleşerek, haber ve spor yayıncılarına haber odası yeteneklerini büyük oranda genişletme imkanı veriyor. 

PRIME 2.6 Yüksek Performanslı Grafik Platformu

Çözünürlükten etkilenmeyen yazılım tabanlı render yazılımı PRIME’ın son sürümü PRIME 2.6, bilgisayar grafiklerini ve efektlerini görüntü haline getirmede (render) en yüksek güç için gelişmiş 64 bit GPU ve CPU tabanlı teknolojilerden yararlanıyor. PRIME, günümüz ve yarının yayıncılarının artan taleplerini karşılamak için tasarlanan PRIME grafik platformuna güç katıyor. PRIME 2.6 etkileşimli grafik işleme için dokunmatik işlevler, LUA yazı desteği ve PRIME yazı araçlarına sahip. PRIME artık 10 bit giriş/çıkışlı 16 bit renk alanını ve SMPTE ST 2110 protokolünü destekliyor. 

Ürün PRIME Grafik Platformu
Marka ChyronHego
Firma Baran Bilişim
Telefon 0212 343 13 68
Web www.baranbilisim.com.tr

ETİKETLER
En Çok Görüntülenenler
Dergi