Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure Axient Digital Kablosuz Mikrofon Sistemi
Shure Axient Digital Kablosuz Mikrofon Sistemi
22.10.2018 17:32

Shure’un çeşitli profesyonel kablosuz mikrofon sistemleri arasında Axient Digital kablosuz sistemi ve kulak içi kişisel monitör sistemleri PSM 900 ile PSM 1000 yer alıyor. Şirketin kablosuz portföyü içerisinde yeni ADX1M mikro vücut paketi dikkatleri çekiyor.

Shure’un bugüne kadarki en gelişmiş kablosuz platformu Axient Digital, tüm profesyonel uygulamalara uygun AD ve ADX serisi verici seçenekleri sunuyor. Dahili antenli küçük mikro vücut tipi paketi verici ADX1M rahatça bedende taşınıyor ve gizli yerleştirmenin öncelikli olduğu uygulamalara yönelik. ADX mikro verici gerçek zamanlı ayarlar için ShowLink uzaktan kumanda ve girişim engelleme gibi özelliklerle her uygulama için çok güçlü RF iletimi sağlıyor.

PR9A+ ve P10R+ bilinen PSM 900 ve PSM 100 kulak içi kişisel ses takip monitör sistemlerindeki mevcut vücut tipi paketi alıcıların yerine geçiyor. Canlı performans sanatçıları, yayın uzmanları, ses teknisyenleri ve kiralama ajansı yöneticileri için tasarlanan P9RA+ ve ikiz anten çeşitlemeli (diversity) P10R+ zengin RF performansı sağlarken, PSM 900 ve PSM 1000’in endüstride bilinen yüksek ses kalitesi ve saydamlıklarını da devam ettiriyor. 

Bu yılın başlarında çıkan Shure EAC-IFB kablo, Sound Isolating kulaklıklar ile PSM kablosuz monitör sistemlerinin interkom uygulamaları içerisine daha kolay bütünleştirilmelerini sağlıyor. Bu uzun ömürlü kablo kamera üzeri kullanım için ideal olup, güvenli, gizli yerleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.