Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Efsanevi Neumann Mikrofona 50. Yılında Yeni Üretim
Efsanevi Neumann Mikrofona 50. Yılında Yeni Üretim
22.11.2017 10:20

Bazı ürünler zamanın ötesine geçip sembol haline geliyor. Neumann U 87 kayıt dünyasında böyle bir efsane. Bu profesyonel stüdyo mikrofonu 50 yıldır ses kaydı alanında standartları belirliyor. Neumann şimdi de U 87 Rhodium Edition ile bu stüdyo efsanesinin ellinci yılını kutlayarak daha da özel bir görünüm kazandırıyor.

U 87 bu konumunu, yarım yüzyıldır kayıt dünyasının vazgeçilmez ürünü yapan evrenselliği ve çok yönlülüğü sayesinde kazandı. Ellinci yıl kutlaması modelinde kullanılan rodyum malzeme, seçkinliği ve şıklığıyla U 87 mikrofonun zamana bağlı kalmayan kalitesini temsil ediyor.

U 87 mikrofonun mit haline gelmesinin nedeni, teknik kusursuzluğunun yanı sıra daha çok anıları ve tarihi. Müzik endüstrisinin ünlü isimlerinin neredeyse tamamı U 87 ile kayıt yaptı. Bu benzersiz geçmiş, rodyumun seçilmesinde etkili oldu. Altından çok daha nadir bulunabilen rodyum, ışığı diğer tüm metallerden daha fazla yansıttığı için evrenin en uzak köşelerini gözlemlemek için üretilen üst düzey yüksek performanslı teleskopların aynalarında kullanılıyor. Bu üstün niteliği rodyumu diğer değerli metallerden öne çıkarıyor.

Neumann U 87 Rhodium Edition’ı bir kereye özel olmak üzere 500 adet olarak üretti. Titizlikle üretilen her bir mikrofon yetki belgesiyle numaralandırıldı ve Neumann.Berlin Başkanı Wolfgang Fraissinet tarafından imzalandı.

Her bir U 87 Rhodium Edition mikrofon Neumann’ın ürettiği alüminyum çanta içinde, özel bir Rhodium Edition EA 87 elastik süspansiyonla teslim ediliyor. Sınırlı sayıda üretilen değerli mikrofonu ideal koşullarda tutmak için bir çift siyah eldiven de çantada yer alıyor. 

Neumann ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.