Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Soundcraft Notepad-8FX Analog Miks Konsolu
Soundcraft Notepad-8FX Analog Miks Konsolu
17.07.2017 14:34

Sekiz kanallı Notepad-8FX mikser müzik, podcast ve videolar için üstün Soundcraft sesini elde etmeyi kolaylaştırıyor. Notepad-8FX profesyonel sınıfta analog devre elemanları ve yenilenen Harman dijital sinyal işleme devresi ile, tercih edilen Mac veya PC kurgu yazılımını kullanmak için dahili bir USB ses arabirimini bir araya getiriyor. Notepad-8FX şarkıcılara, söz yazarlarına ve podcaster’lara Lexicon gibi kendi sınıfının en iyi özelliklerini sunarak, yaratıcı yapımlara etkileyici özelliklere katma imkanı veriyor.

Üstün ses kalitesi

Ses uzmanları kırk yılı aşkın bir süredir üstün ses kaliteleri ve güvenilir performansları nedeniyle Soundcraft miks çözümlerine güveniyorlar. Notepad serisi mikserler bu geleneği profesyonel düzeyde Soundcraft mikrofon ön yükselteçleri, kullanışlı XLR ve ¼ inç konektörler, zamanın etkilerine dayanıklı metal kasa ile sürdürüyor.

Tanıdık ve güçlü

Yeni analog konsol, geleneksel Notepad kanal şeridi düzeniyle bilinen kolaylığı sunuyor. Aux gönderimleri ve kanal başına üç adet EQ kontrolü, genellikle daha büyük konsollarda rastlanan kolaylık düzeyini sunuyor. Döner kulaklık ses yükseklik kontrolü kişisel dinleme seviyesini kolayca ayarlama imkanı verirken, LED göstergeli bir master fader kolu master çıkış sinyali üzerinde hassas denetim sağlıyor. Ev stüdyoları, provalar, canlı performanslar ve podcast yapımları için tasarlanan Notepad serisi, ses profesyonellerinin tanıdığı ama yeni başlayanların da kolay öğrenebileceği bir çalışma düzeni sunuyor.

Provalar, sahneler

Küçük boyutlu Notepad mikserler bir cihaz çantasına kolayca sığıyor ve söz yazma çalışmaları, provalar ve sahne uygulamaları için geniş kapsamlı yetenekler sunuyor. Notepad mikserler ikonik Soundcraft performansını sağlamak için üretildi ve mikrofonlar, gitarlar, klavyeler gibi istenen aygıtların bağlanmasına imkan veriyor.Şarkıcılar, söz yazarları ve küçük rock grupları, üç model Notepad-5, Notepad-8FX ve Notepad-12FX arasından kendilerine en uygun olanını seçebiliyorlar.

Podcast

En iyi kalitede Soundcraft devre elemanları ve dahili USB ses arabirimi kombinasyonu, Notepad’i podcast iş akışları için ideal bir araç haline getiriyor. Notepad-8FX lexicon dijital efektleri, yapıma tipik olarak kayıt stüdyolarında elde edilebilen bir kusursuzluk katıyor. Monolog kaydından çok konuşmacılı söyleşilere kadar çalışmalar için uygun.

Lexicon efektleri

Stüdyo kalitesinde Lexicon efektleri, yazılım eklentisi veya ilave cihaz gerektirmeden gerçekten profesyonel ses elde etmeye yardımcı oluyor. Notepad DSP sistemindeki üstün sinyal işleme teknolojisi sayesinde projeler yankı, koro, tempo denetimli geciktirme efektleriyle zenginleştirilebiliyor.

Mac ve PC ile çalışma

Notepad’in bütünleşik USB ses arabirimi, istenen ses yazılımını kullanarak projelerin kolayca kayıt, kurgu ve çalma işlemlerini yapılmasını sağlıyor. Soundcraft ses performansı, Harman sinyal işleme teknolojisi ve USB arabirimi sayesinde, Notepad-8FX hem analog hem dijital sesin en iyi özeliklerini bir araya getiriyor.

  • Profesyonel mikrofon ön yükselteçleriyle efsanevi Soundcraft kalitesi
  • USB ses arabirimi ile Mac veya PC’den kayıt, kurgu ve yürütme
  • Lexicon efektleriyle harman dijital sinyal işleme teknolojisi
  • EQ, aux gönderim, master fader kolu ve döner kulaklık ses kontrollü, tanıdık kanal şerit düzeni
  • Dayanıklı metal kasa

Ürün Notepad-8FX Analog Miks Konsolu
Marka Harman
Firma SF
Telefon 0212 227 68 00
Web
www.sf.com.tr