Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Harman Martin MAC Encore Wash Yaygın Işık
Harman Martin MAC Encore Wash Yaygın Işık
05.12.2017 14:14

Harman Professional Solutions firmasının zengin özellikli, hareketli LED kafalı Martin MAC Encore Wash ürünü, kritik aydınlatma gereken çeşitli uygulamalarda üstün beyaz yaygın ışık üretmek amacıyla tasarlandı.

Martin MAC Encore Wash iki ayrı özel amaçlı renk sıcaklık değeriyle alınabiliyor; sıcak akkor benzetimli 3000 K için WRM, ve canlı 6000 K nötr gün ışığı için CLD. MAC Encore serisine yumuşak kenarlı yaygın ışık genişletme katan WRM modeli, çok sevilen ama üretimi durdurulan MAC TW1’in yerine kullanım için mükemmel. CLD modeli ise MAC Viper Wash DX’e LED tabanlı bir alternatif. Her iki model renk karıştırma ve hareket ek avantajlarıyla tungsten veya HMI tabanlı Fresnel ışık kaynakları gibi genel kaynakların yerini alan modern ürünler olarak kullanılabiliyor.

Martin MAC Encore Wash, ultra yüksek renk sunumuyla üstün tam spektrum ışık üreten yenilikçi ve patentli ışık sistemli LED teknolojisi gibi Eylülde tanıtılan Martin MAC Encore Performance’daki yeniliklerin çoğuna sahip. Her şey akıllıca soğutulan ve paketlenen bir optik tasarımda sunuluyor.

MAC Encore Performance gibi MAC Encore Wash da canlı CMY renk miksi gibi dinamik efektler, pürüzsüz renk sıcaklığı düzeltimi, son derece hızlı ve hassas hareket, rekor düzeyde düşük gürültü özelliklerinin yanı sıra, iki tane üst üste binen kanatlı panjur kapaklarıyla tamamen siyaha kısılabiliyor.

Harman Martin ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.