Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Orion Işık ve Kamera 6 Adet Litepanels Gemini Aldı
Orion Işık ve Kamera 6 Adet Litepanels Gemini Aldı
05.12.2017 16:14

Geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde Litepanels Gemini’yi test eden ve beğenen Orion Işık ve Kamera’ya 6 adet Gemini teslimatı yapıldı.

Litepanels’in tamamen yeni 2x1, RGB-WW yumuşak ışık paneli Litepanels Gemini; günışığı, tungsten, kırmızı-yeşil-mavi LED’leri bir araya getirerek, esnek ve hassas renk ayarları sunuyor. Gemini ışık paneli her türlü profesyonel aydınlatma uygulamasına hitap edebilecek denetim seçenekleri sunuyor ve gerçek, en geniş spektrumlu beyaz ışık üretiyor.

Şimdiye dek çoğu 2x1 panel kullanıcısı beyaz ışığı, istenmeyen renk bozulmaları yaratabilen kırmızı-yeşil-mavi karışımıyla elde ediyordu. Litepanels Gemini kullanıcılara bir günışığından tungstene ışık zemini verip bu sorunu ortadan kaldırarak, tüm 360 derece renk seçenekleri boyunca rengi hassas olarak ayarlama imkanı sağlıyor. Böylece kullanıcılar çok çeşitli ortam ve ışık koşullarına göre hızla ve kolayca uyum sağlayabiliyorlar. Örneğin floresan ışıklı eski bir depoda yeşil ekleyip eksilterek tam doğru beyaz dengesi kolayca elde edilebiliyor. 

Litepanels ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.