Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > JVC GY-LS300 4K Kamera ve Atomos Ninja Inferno Paketi
JVC GY-LS300 4K Kamera ve Atomos Ninja Inferno Paketi
22.01.2018 11:37

JVC; GY-LS300 Super 35 sensörlü 4K kameranın yeni versiyon 4 yazılımı ile birlikte oluşturduğu Atomos Ninja Inferno paketi yeni fırsatlar sunuyor. Kamerayla birlikte çift batarya yuvalı Ninja Inferno sistemli 10 Bit panel, 1500 nit, 7 inç Atomos HDR dış çekim monitörü  ve 4K 60P’ye kadar HDMI giriş/çıkışa sahip  SSD’ye kayıt sistemi paketi bağımsız sinemacılar ve prodüksiyon firmalarının çalışmalarına yeni  ufuklar açacak.

GY-LS300 Super 35 sensörlü 4K kamera, kurumsal veya bağımsız film yapımcılarından prodüksiyon firmalarına kadar geniş bir yelpazede çalışanların tüm kayıtlarını ProRes ve DNxHR standardına yükseltme olanağı sağlayacak ve kalibre edilmiş 7 inç Atomos HDR yüksek parlaklığa sahip monitör üzerinde doğal renklere ayarlanmış “Yüksek Dinamik Aralıklı” kamera Log’unun ayrıntılarını da görebileceksiniz.

1500 nit ışıkla çok canlı görüntüleri elde edebilirsiniz.

Bu sistem profesyonel 4K ve HD kayıt sistemi olduğundan ve Apple ProRes veya Avid DNxHR gibi yüksek çözünürlüklü görsel açıdan kayıpsız kurguya hazır kodekleri kaydettiğinden, artık profesyonel olarak kayıt yapabilir, tıpkı film gibi özel kareleri yakalayabilir, post prodüksiyonda ve renk düzeltmede daha fazla yaratıcı olabilirsiniz.

Bu sistem Ankara’da yerleşik Plato Yapım stüdyolarına satılmış olup, bu sistemle birlikte Plato Yapım 4 adet GY-LS300 kamerasına sahip.

JVC ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 288 41 39 numaralı telefondan Nefan’ı arayabilirsiniz.