Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dspecialists, 15. Yılını Harvey Ürünleriyle Kutluyor
Dspecialists, 15. Yılını Harvey Ürünleriyle Kutluyor
23.01.2018 10:07

Dijital ses sinyal işleme için geliştirme hizmetleri ve ürünleri sunan Dspecialists Digitale Audio- und Messsysteme GmbH, 15. yılını kutladığı yeni yılda Harvey serisiyle ürünlerini genişletiyor.

Dspecialists Genel Müdürü Jochen Cronemeyer şunları söyledi: “Geçen 15 yıla baktığımızda gurur duyuyoruz. Bugün de Harvey ürün ailemiz Harvey 8x8 modeliyle piyasaya girmeye başlıyor. Harvey mx. 16’nın küçük kardeşi olan Harvey 8x8, Amsterdam’da yaklaşan ISE fuarında tanıtılacak.

Harvey ürün ailesinde Harvey mx. 16 ile dikkat çekmiş olan özelikler var. Bunların arasında mükemmel ses kalitesi, düşük ve sabit gecikme, karmaşık sinyal işlemenin çok basit yapılandırılması var. Çeşitli seri portlar, Ethernet ve DMX yoluyla çeşitli kontrol seçenekleri de devam ediyor. Yeni Harvey, Dante ile uyumlu çalışıyor.

Harvey’in tüm mimarisi yeniden tasarlandı ve farklı sayılarda analog giriş/çıkışlara sahip 1U kasalı modelleri mevcut. Harvey tiyatrolar, stadyumlar, ev sineması, konferans salonu gibi hemen her projeye hitap edebiliyor. 8x8 modelden sonra 4x8, 24x4 ve 16x16 modeller de çıkacak. AES/EBU yoluyla dijital bir IO kartı ve duvara montajlı şık bir uzaktan kumanda da portföyde yer alıyor.