Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sony’den Herkes için Avuç içi Boyutunda 4K Kameralar
Sony’den Herkes için Avuç içi Boyutunda 4K Kameralar
23.01.2018 12:03

Avuç içi boyutunda yeni Sony 4K HDR kameralar, olağanüstü görüntü kalitesini Hızlı Hibrid AF’nin yüksek hızlı hassasiyetiyle birleştirir. Anlık HDR iş akışı, post prodüksiyonda fazladan kademelemeye gerek kalmadan içeriklerinizin değerini artırır ve 120 fps (NTSC)/1000 fps’ye (PAL) varan HD’de 960 fps (NTSC) /1000 fps’ye (PAL) varan Süper Ağır Çekim ve Hızlı Çekim kayıt özellikleriyle muhteşem görüntüleme sağlar. 

PXW-Z90: Yayın kalitesi ellerinizde

En büyük yaratıcı hedeflerinizi güzel ve kompakt PXW-Z90 ile gerçekleştirin. Hızlı hareket eden nesneleri kolayca takip eden duyarlı Hızlı Hibrid AF ile 100 MB/sn’de XAVC QFHD olarak yayın kalitesinde 4K çekim yapın. Ek renk derecelendirmesine gerek kalmadan HDR içeriği HLG formatında çekin, düzenleyin ve görüntüleyin. Profesyonel bağlantılar, SDI prodüksiyon altyapınıza sorunsuzca entegre olur. 

HXR-NX80: Profesyonel gösterim

HXR-NX80 ile kurumsal video ve etkinlik prodüksiyonuna profesyonel bir dokunuş ekleyin. Olağanüstü görüntü kalitesi ve muhteşem iş akışı esnekliği ve depolama verimliliği için 100 MB/sn’de 4K veya 50 MB/sn’de XAVC S olarak Full HD kayıt yapın. Hızlı Hibrid AF etkileyici bir netlikle dinamik aksiyona kilitlenir. Anlık HDR iş akışı, içeriğinizin değerini artırır. 

FDR-AX700: Ciddi kalite elinizin altında

Artık ödün vermeye gerek yok: FDR-AX700, videograflar ve meraklıları için yeni yaratıcı ufuklar açar. Hızlı Hibrid AF, her sahnede net odaklı sonuçlar için daha da hızlı hareket eden nesneleri takip eder. Olağanüstü görüntüler ve kolay düzenleme için 100 MB/sn’de 4K veya 50 MB/sn’de XAVC S olarak Full HD kayıt yapın. Anlık HDR, çekiminizi bir üst seviyeye taşır. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.