Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > MVTV Tayland Dijital Platformu EMS ile Sistemlerini Yeniledi
MVTV Tayland Dijital Platformu EMS ile Sistemlerini Yeniledi
23.01.2018 12:16

Merkezi Tayland’da olan ve 20’den fazla ülkede izlenebilen MVTV dijital platformu, otomasyonda EMS ürünlerini tercih etti. MVTV, 30 playout sistemi alarak tüm yayınlarını otomasyona geçirdi. Sistemde “live input” destekli 20 SD Playout sistemi, 10 HD Playout sistemi ile beraber “IP output” destekli Easy Stream sistemi bulunuyor. Bunların yanısıra 30 adet KJ (Karakter Jeneratörü) ile sistem destekleniyor. Ayrıca kullanıcıların tüm kanalları ağ üzerinden rahatlıkla yönetebilmeleri için Easy Netcontrol ve Easy Playlist Editor sistemleri kuruldu. 

30 kanalın kayıtları Easy IP Recorder sistemi ile kayıt edilerek daha sonra bunların hepsi Easy IP Multiviewer sistemiyle izlenebiliyor. MVTV televizyonu dijital değer yönetimi için de Easy MAM yazılımını tercih etti. Böylece kayıt sonrasında görüntülere ulaşımı kolaylaşıyor, görüntü arşivleri ve yönetimini kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

EMS ürün ve çözümleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için 0212 582 2307 numaralı telefondan DEVTEK Bilişim’i arayabilirsiniz.