Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Genelec Kırkıncı Yılını Kutluyor
Genelec Kırkıncı Yılını Kutluyor
30.01.2018 11:08

Profesyonel ses izleme firması Genelec, kırkıncı kuruluş yıldönümünü bir dizi özel etkinlikle kutluyor. Genelec 2018 yılında bir Yaz partisi, bir kırkıncı yıl albümü, özel bir Limited Edition monitör ve internet müzik yayıncısı Boiler Room ile yüksek profilli bir kampanya ile yenilik, endüstri öncülüğü ve kusursuz sesle dolu 40 yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Ilpo Martikainen ile Topi Partanen 1978 yılında Genelec’i kurduklarında, daha sonra profesyonel ses dünyasını şekillendirmelerine yardımcı olacak ve başlangıçta Finlandiya ulusal yayıncısı YLE için geliştirilen, aktif ses takibinde bir köşe taşı olan S30 ile hayatlarının işini ortaya koyacakları bir vizyonlu yolculuğa çıktılar. Gerçekçi ses ve akustik ayar yeteneklerine sahip S30, şirketin kullanıcılara güvenilir ses takip araçları ve monitörlerini kendi akustik ortamlarına göre kalibre etme yeteneği sağlayacağının işaretini verdi ve daima Genelec’in tasarım ilkesinin kilit taşı oldu.

Genelec’in müşteri tabanı genişledi, başarıları devam etti ve 1035 ana monitörü Directivity Control Waveguide, Minimum Diffraction Enclosure ve Laminar Spiral Enclosure gibi yenilikleriyle dünya çapında stüdyolarda geniş kabul gördü.

1991 yılında ünlü 1031 yakın alan monitörü bir kez daha ses takip ve müzik yapım dünyasını değiştirdi ve daha sonra 2014’te TECnology Hall of Fame’e girerek daha da önem kazandı. 8000 serisi monitörler, SAM (Smart Active Monitoring) ailesi ve gelişmiş AutoCal algoritmasıyla dijital sinyal işlemenin avantajlarını birleştiren GLM kalibrasyon yazılımı, Genelec’in yenilikleri arasına girdi.

Genelec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 224 32 01 numaralı telefondan Compel’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.