Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Prolight + Sound 2018 Biletlerini İnternetten Satın Alın
Prolight + Sound 2018 Biletlerini İnternetten Satın Alın
31.01.2018 12:59

Prolight + Sound fuarında her yıl etkileyici ışık gösterileri, sahne teknolojisinde yenilikçi çözümler ve profesyonel konuşmalarla dolu geniş kapsamlı bir program sunuluyor. Prolight + Sound 2018 giriş biletleri internetten %25’e kadar oranlarda indirimli alınabiliyor.

10-13 Nisanda gerçekleşecek dev etkinlik için biletler Messe Frankfurt’un online bilet dükkanından kolayca satın alınabiliyor. Ardından bilet basılabiliyor ya da akıllı telefon kullanılabiliyor. Ayrıca internet bileti, bilet bürosunda uzun kuyruğa girmekten kurtarıyor. Hem günlük, hem de tüm Prolight + Sound 2018 boyunca geçerli, aynı günlerde gerçekleşecek müzik fuarına da giriş sağlayan biletler var. Müzik festivali için kol bandı da ücrete dahil.

Prolight + Sound eğlence teknolojileri, bütünleşik sistemler, eğlence hizmetleri ve yaratıcılık alanlarına yönelik uluslararası bir ticari fuar. 2001 yılından bu yana endüstriyel etkinlik bu konudaki tüm ürünler ve hizmetler hakkında geniş kapsamlı bilgiler veriyor.

Etkinlik endüstrisinin tüm alanlarından profesyonel ziyaretçiler ve katılımcılar iletişim kurabiliyor, yeni ürün ve çözümler hakkında bilgi toplayabiliyor, müşteriler ve çözüm ortaklarıyla tanışıp buluşabiliyorlar. Fuarda aşağıdaki alanlarda ürün ve hizmetler hakkında sunumlar yapılacak:

  • Işık, ses ve sahne teknolojileri
  • Medya teknolojisi ve sistem bütünleştirme
  • Yapım ve yayın
  • Etkinlik yapımcılığı ve dekorasyonu
  • Tiyatro teknolojisi ve yapımcılığı

Prolight + Sound 2018 fuarında geniş kapsamlı bir konferans programı, çok sayıda ürünün ilk tanıtımları, ve Opus-German Stage Prize, Sinus-System Integration Award ve PIPA Award ödül törenleri yer alacak.

Online bilet için www.prolight-sound.com/online-ticket adresini ziyaret edebilirsiniz.

En Çok Okunanlar
Dergi