Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Com 7’ye Kurumsal Harman Ses Çözümü
Com 7’ye Kurumsal Harman Ses Çözümü
02.04.2018 14:52

Mahajak Development kısa süre önce Com 7’nin yeni merkezine eksiksiz bir Harman Professional Solutions AV ağı kurdu. 

1996 yılında kurulan Com 7, Tayland’da bir perakende satış mağazaları zinciri işletiyor ve bilgisayar, akıllı telefon, tablet, yazıcı, aksesuar ithal edip satıyor. Com 7 ayrıca bilgisayar yazılımı geliştiriyor, onarım hizmetleri veriyor ve Banana IT, iStudio, iBeat, BaNaNa Mobile, iCare ve BKK gibi üç yüzden fazla mağazaya dağıtıyor.

Kısa süre önce Com 7 merkezini Bangkok’taki yeni altı katlı ofis binasına taşıdı. Com 7, AV bütünleştirici Mehajak Development’tan konferans ve eğitim salonlarına yüksek kaliteli ses ve sezgisel ağ denetimi sağlayacak çok bölgeli bir AV sistemi tasarlayıp kurmasını istedi. Mahajak Development’ın seçtiği uçtan uca Harman ağ bağlantılı ses çözümünde, JBL hoparlörler, Crown yükselteçler, Soundcraft mikserler, BSS ses işlemcileri ve AMX kontrol sistemleri var.

Mahajak, Com 7’nin konferans ve eğitim salonlarına JBL LSR305 iki yönlü stüdyo monitörleri ve Controıl 25-1 küçük boy hoparlörler koydu. LSR305’teki Image Control Waveguide, dinleme konumunda sunumun nötr ve doğru olmasını garantilerken, Control 25-1 geniş kapsama, eşit dağılım ve salonun dekoruna uygun, modern bir tasarım sunuyor. Mahajak’ın kurduğu Control 14C/T tavan hoparlörleri, Crown XLS DriveCore Series ve JBL Commercial Series yükselteçlerle destekleniyor. 

Maharak eğitim salonunun AV sistemlerini fazlalık payı, geniş dinamik aralık ve üstün netlik sağlayan Soundcraft Signature 10 miks konsolu etrafında oluşturdu. Tesis çapında sesin ağa bağlanmasında ve yapılandırılmasında kullanılan bir BSS Soundweb London BLU-100 sinyal işlemci, sabit yapılandırmalı 12 giriş ve yapılandırılabilen 8 çıkışlı sinyal işleme sunuyor ve açık mimarisi HiQnet London Architect ile tamamen yapılandırılabiliyor. 

Mahajak’ın kurduğu AMX NX-2200 ve NX-1200 NetLinx NX bütünleşik denetleyiciler, Com 7 tesisindeki gelişmiş AV sisteminin sezgisel operasyonunu sağlıyor. Her iki denetleyici de çeşitli haberleşme formatlarını destekliyor ve gelecek için ölçeklenebilir bir platform sağlıyor. Salonda etkinlik programlama ve sistem denetimi için Mahajak AMX Modero S serisi duvar montajlı dokunmatik paneller kurdu. NMX-ENC-N1122 görüntü kodlayıcı sisteme salondaki kullanıcılara HDMI video bağlantıları, dengeli ses ve çıkış ölçeklendirme içeren görüntü ağı yetenekleri sağlarken, AMX NMX-ENC-N1222 kod çözücü tek gigabit altyapısı üzerinde düşük gecikmeli performansla mükemmel dijital piksel reprodüksiyonu sunuyor. 

Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.