Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Avid Media Composer Görüntü Kurgu Yazılımı
Avid Media Composer Görüntü Kurgu Yazılımı
19.11.2019 19:07

Medya ve eğlence endüstrisinde en çok kullanılan görüntü kurgu yazılımı Media Composer, bugün ve yarının gereksinimleri için tasarlandı. 

Düşlerinizdeki hızda kurgulayın

Avid Media Composer yeniden tasarlanan arayüzüyle sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Göreve yönelik çalışma alanlarıyla istenen araçlara gerektiği zaman erişilebiliyor. Yeni bin eşleştirme ve dolaşımla medya daha hızlı bulunuyor. Daha akıcı çalışma sağlayan düzenli, net, modern kullanıcı arayüzünün akıllı panel arayüzü karmaşıklığı sadeleştirdiği için, en önemli şey olan öykü üzerinde yoğunlaşılabiliyor. 

Özenli sonlandırma ve tedarik

Projeler ister tamamen Media Composer üzerinde, ister renk ve efektler için başka uygulamalara da geçerek tamamlansın, içerikler güvenle teslim edilebiliyor. Yeni 32 bit gezer noktalı renk işlemleri, OpenEXR kod çözme ve ACES renk alanı desteğiyle, yüksek çözünürlüklü ve HDR projeler eksiksiz renk doğruluğu ve karşılıklı çalışma uyumluluğu ile tamamlanarak, tüm iş akışı boyunca üstün resim kalitesi garantileniyor. Ayrıca yeni IMF paketleme araçları OTT hedefli içeriklerin dağıtımını hızlandırıyor.

Parmak uçlarında daha fazla güç

Media Composer’da daha güçlü ve güvenilir bir yeni kuşak Avid Media Engine var. OP1a desteğiyle, gelen medya ne olursa olsun hemen çalışmaya başlanabiliyor. Yeni Distributed Processng opsiyonu, render ve kod dönüştürme işlerini ağa bağlı diğer aygıtlara bırakarak bekleme sürelerini ortadan kaldırıyor. 

Araçları role göre düzenleme

Büyük medya kuruluşları için Media Composer | Enterprise endüstrinin ilk role özel görüntü kurgu ve sonlandırma çözümü. Arayüzleri kuruluştaki her türlü rol için özel olarak düzenleyebilme yeteneği sayesinde, kullanıcı sadece kendi işi için gereken araçları ve erişimleri sağlayabiliyor. Varlıklar üzerinde yüksek güvenlik ve denetim elde edebilen ekipler, projeleri üzerinde daha iyi odaklanarak, daha aza hatayla, daha hızlı tamamlayabiliyorlar. 

Media Composer ailesi

MEDIA COMPOSER | FIRST 

Hevesli film yapımcılarına ve öğrencilerine yönelik temel yazılım, ücretsiz indirilebiliyor. Profesyonellerin kullandığı görüntü kurgu araçlarının aynılarıyla, ücretsiz kurguya başlanabiliyor. Çeşitli medyalarla çalışılarak, hoş efektler tasarlayıp renk derecelendirme ve yazılar oluşturularak görüntülerin dikkat çekici olması sağlanabiliyor. Başka kurgu uzmanlarıyla bağlantı kurulup keşfedilmenin kapısı aralanıyor. 

MEDIA COMPOSER 

Bağımsız kurgu uzmanları ve film çekenler için aylık veya yıllık abonelik olarak satın alınıyor. Emmy ve Oscar ödüllü görüntü kurgu ve sonlandırma araçları kullanılarak SD, HD, 4K, 8K, 16K, HDR, stereo 3D, IMAX ve diğer medyalarla çalışılabiliyor. 32 bit gezer nokta tekniğiyle kusursuz renk hassasiyetinde kurgu ve rötuş gerçekleştiriyor. Tüm renk, efekt, yazı, ses araçlarını eksiksiz içeriyor. 

MEDIA COMPOSER | ULTIMATE 

Ekip olarak çalışan kurgu uzmanları ve film çekenler için aylık veya yıllık abonelik olarak satın alınıyor. Media Composer yazılımındaki her şeyin yanında elde edilen ek özellikler:

  • Projelerin, medyanın paylaşımı ve diğer kurgu uzmanlarıyla işbirliği
  • Avid NEXIS bellek deposuyla çalışma
  • Yazılıma dahil PhraseFind, ScriptSync, Symphony ve NewsCutter ile geniş yetenekler

MEDIA COMPOSER | ENTERPRISE 

  • Büyük yayın, post prodüksiyon ve medya eğitim tesisleri tarafından yıllık abonelik olarak satın alınabiliyor. Media Composer | Ultimate paketindeki her şeye ek olarak gelişmiş özellikler:
  • Arayüz her türlü prodüksiyon rolü için özel olarak düzenlenerek, geniş kapsamlı eğitim gereksinimini azaltma
  • Özelliklere, işlevlere ve medyaya erişimi sınırlandırarak güvenliği yükseltme
  • Media Composer’ı her türlü yapımın gereksinimlerine göre ölçeklendirme ve uyarlama

Hangi Media Composer sizin için uygun?


Ürün Media Composer Görüntü Kurgu Yazılımı
Marka Avid
Firma Teratek
Telefon 0216 577 23 77
Web www.teratek.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.