Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > AYRTON GHIBLI LED Nokta Işık Kaynakları
AYRTON GHIBLI LED Nokta Işık Kaynakları
18.01.2020 10:02

Yeni AYRTON GHIBLI LED ışık kaynakları serisinde 600 Watt’lık 8000K GHIBLI-S ve 7000K GHIBLI-TC var. 

GHIBLI-S 600 W Profil ışık kaynağı

AYRTON GHIBLI-S ışık tasarımcılarına sınırsız yaratıcı olanaklar sunmak için tasarlanan bir yapıya sahip. 8000K kalibreli, yüksek çıkışlı, kısa mesafeli monokrom ışık kaynağı kullanan bir LED modülü takılan GHIBLI-S, oldukça küçük yapısında 23.000 lümen ışık çıkışı ve 6500K renk sıcaklığıyla güçlü bir metalik beyaz ışık veriyor. 137mm ön lensli, patentli optik sistemindeki 13 adet yüksek kaliteli lens, 8:1 zoom oranı ve 7 ila 56 derece arasında zoom aralığı sunuyor. Optik sistem hiç sorunlu nokta olmayan, tamamen eşit dağılımlı düz bir ışık demeti üretiyor. Goboların ve renklerin seçimi eğlence endüstrisinin gereksinimlerini karşılamak için ışık tasarımcıları ile işbirliği içerisinde yapıldı.

AYRTON maksimum olanaklar sunmak için uzmanlığını tek bir aydınlatma aygıtı, GHIBLI-S üzerinde yoğunlaştırdı. GHIBLI-S ışığın standart özellikleri arasında değişken CTO ile birleşik bir CMY renk miks sistemi, ve pastel ve doygun renklerin sonsuz bir paletini üretmek için altı konumlu bir tamamlayıcı renk çarkı var. Renk sunum indeksini iyileştirmek için aydınlatma aygıtına tamamen yeni bir filtre takıldı. Kadrajlama sistemi her çerçevenin tüm konumlarda %100 bir yüzey alanı üzerinde hassas bir şekilde konumlandırılmasına imkan veriyor. Efekt kısmında biri yedi adet döner, diğeri sekiz adet sabit gobolu değiştirilebilen HD cam gobolu iki tekerlek; kesintisiz bir dinamik efekt tekerleği, bir iris diyaframı, iki buzlu cam filtresi ve beş taraflı döner prizma var.  GHIBLI-S ısı borulu, etkili bir faz değişimli sıvı soğutma sistemiyle donatıldı.

GHIBLI-TC 600 W Profil ışık kaynağı

AYRTON GHIBLI-TC ışık tasarımcılarına sınırsız yaratıcı olanaklar sunmak için tasarlanan bir yapıya sahip. 7000K kalibreli, yüksek çıkışlı, kısa mesafeli monokrom ışık kaynağı kullanan bir LED modülü takılan GHIBLI-TC, 90’ın üzerinde gerçek renk sunum indeksli mükemmel renk röprodüksiyonu, çok yüksek TM30 okumaları ve 5700K renk sıcaklığı gerektiren uygulamalar için tasarlandı. 137mm ön lensli, patentli optik sistemindeki 13 adet yüksek kaliteli lens, 8:1 zoom oranı ve 7 ila 56 derece arasında zoom aralığı sunuyor. Optik sistem hiç sorunlu nokta olmayan, tamamen eşit dağılımlı düz bir ışık demeti üretiyor. Goboların ve renklerin seçimi eğlence endüstrisinin gereksinimlerini karşılamak için ışık tasarımcıları ile işbirliği içerisinde yapıldı.

GHIBLI-TC ışığın standart özellikleri arasında değişken CTO ile birleşik bir CMY renk miks sistemi, ve pastel ve doygun renklerin sonsuz bir paletini üretmek için altı konumlu bir tamamlayıcı renk çarkı var. Kadrajlama sistemi her çerçevenin tüm konumlarda %100 bir yüzey alanı üzerinde hassas bir şekilde konumlandırılmasına imkan veriyor. Efekt kısmında biri yedi adet döner, diğeri sekiz adet sabit gobolu değiştirilebilen HD cam gobolu iki tekerlek; kesintisiz bir dinamik efekt tekerleği, bir iris diyaframı, iki buzlu cam filtresi ve beş taraflı döner prizma var.  GHIBLI-TC ısı borulu, etkili bir faz değişimli sıvı soğutma sistemiyle donatıldı.


Ürün GHIBLI  LED Nokta Işık Kaynakları
Marka Ayrton
Firma A+SF
Telefon 0212 212 80 75
Web www.asf-avl.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.