Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Aviteng, Cinegy AŞ İş Ortakları Arasına Katıldı
Aviteng, Cinegy AŞ İş Ortakları Arasına Katıldı
21.12.2020 14:02

Cinegy; yerel pazardaki iş ortaklarına, sistem entegratörlerine ve müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için 2020 yılının başında Cinegy AŞ adı altında İstanbul ofisini açtı. Açılıştan hemen sonra ortaya çıkan Covid-19 salgınına rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cinegy, geçtiğimiz günlerde iş ortakları arasına Aviteng’i ekledi.

Sistem entegratörü olarak başarılı projelere imza atan Aviteng, Cinegy ürünleriyle marka ve çözüm yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Cinegy ile iş ortaklığı konusunda Aviteng’ten Yücel Bakkal şunları söyledi: “Global olarak son birkaç yılda, dijital depolama fiyatları önemli ölçüde düştü. Aynı zamanda, BT donanımlarının işlem güçleri artarken maliyeti açısından daha uygun halde kaldı. Sonuç olarak, çoğu yayıncılık sistemleri için özel depolama veya özel sunucu donanımı gerekirken, Cinegy sayesinde COTS Windows veya Linux işletim sistemlerine sahip Intel CPU’ları temel alan standart BT ekipmanı kullanılarak daha fazla kapasite, daha fazla esneklik ve çok daha düşük maliyetle oluşturulabilir hale geldi. Ülkemizde Broadcast IT ile ilgili yetişmiş az sayıda personel olmasını göz önünde tutarak, Cinegy’nin açık yapıdaki BT ekipman ve yazılımları ile olan implementasyonu hali hazırda yetişmiş olan BT ekiplerinin hızlıca uyum sağlayabilmesi ve operasyon anlamında sağladığı kolaylıklar ve hız bir araya gelince ülkemiz yayıncılık sektörünün neden vazgeçilmez bir üyesi olduğu daha iyi anlaşılıyor. Cinegy sistemleri ile önümüzdeki günlerde yapacağımız yayıncılık ve dijital arşiv projelerinde buluşmak dileği ile.

Cinegy’nin müşteri portföyünde Türkiye’nin en büyük medya grupları, eğitim kurumları ve kurumsal müşteriler bulunmaktadır. Cinegy AŞ, iş ortaklarıyla müşterilerin sürekli değişen ve gelişen iş akışı ve transformasyon ihtiyaçlarına daha kaliteli ve hızlı cevap veriyor. Aviteng’in iş ortaklığı konusunda Cinegy AŞ’den Murat Küçüksaraç şunları söyledi: “Süregelen Covid-19 salgınına rağmen Cinegy AŞ olarak müşterilerimize hizmetlerimizi aksatmadan devam ettiriyor, projelerimizi ve iş ortağı yapımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Aviteng ile varolan iş ortağı yapımızın daha güçleneceğini düşünüyoruz”.

Cinegy Hakkında

Cinegy dijital video arşivleme sistemine entegre ve modüler çalışan kapsamlı editör, ingest, playout, haber ve grafik otomasyonları için yazılım çözümleri geliştirir. Bu yazılım çözümleri SaaS, sanallaştırılmış “stack”ler, bulut ve kurumsal altyapılarda çalıştırılabilir.  Cinegy ayrıca standart “COTS” IT ve açık depolama donanımları kullanır. Cinegy ürünleri esnek, modüler, dayanıklı, yedekli, kullanımı kolay, ölçeklenebilir ve uygun fiyatlıdır. Cinegy tam anlamı ile “Yazılım Tabanlı” bir yayıncılık çözümüdür. Cinegy ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için www.cinegy.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@cinegy.com.tr adresine yazabilirsiniz.

Aviteng Hakkında

Aviteng müşterilerinin uzun dönemli ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan sektördeki tecrübeli profesyonellerden oluşan bir sistem entegratörüdür. Amacı; varolan bütçeler içerisinde teknolojik olarak en verimli uçtan-uca çözümleri müşterileri için üretmektir. Aviteng Türkiye’ye ilave olarak özellikle Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika ülkelerinde de faaliyet göstermektedir. Aviteng hakkında ayrıntılı bilgi için www.aviteng.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.