Reklamı Kapat
EVS
16.10.2017 14:52

360 Derece Hareket Sistemi

EVS fuardaki 8.B90 standında spor takvimindeki en büyük etkinliklerin bazılarında konuşlandırılan EVS Ar-Ge yeniliklerini sergiledi. Gerçekleştirilen gösteri için ekranda EVS’in yeni 360 derecelik hareket tekrarlama sistemi sunuldu. Operatörler 360 derece kamera ilerlemelerinin mekânsal ve zamansal olarak kontrol edilmesini sağladılar ve bu sayede sanal olarak oluşturulan herhangi bir kamera açısını konumlandırıp aynen tekrar edebildiler.

IP4LIVE XT4K ve XS4K Sunucular

Fuarda EVS’in IP özellikli UHD-4K esnek canlı prodüksiyon sunucuları XT4K ve XS4K, genişletilmiş yeteneklerle sergilendi. Sunucular SDI veya yerel IP olsun, herhangi bir prodüksiyon altyapısı için esnek bir çözüm sunar. Yeni güncellemeler, SMPTE 2110 IP standardını doğal olarak destekliyorlar. Ayrıca kullanıcıların bir IP altyapısı içinde canlı akışları düzenleyebilmelerini sağlayan bir yazılım platformu olan EVS’in IP için yeni Yayın Denetleyicisi de vardı. Kullanıcılar bant genişliğini garanti altına almak ve akışların izlenmesi ve sorgulanmasını sağlamak için bir prodüksiyonun entegre uç noktalarını yönetebilir ve IP sistemlerini gelecek nesil tesisler için emniyet altına alabilir.

Connected Live Ekosistemi

EVS Connected Live fuarda sergilendi. Güvenilir ortaç çalışılan canlı prodüksiyonu kolaylaştırmak ve garanti altına almak için tasarlanan yeni C-Next ve C-Agent uygulamaları da dahil olmak üzere EVS altyapı teknolojisi ve çözümlerini sergiledi. EVS’in Connected Live teknolojisini kullanan kullanıcılar, geleneksel prodüksiyon engellerini ortadan kaldırabilir ve bugünün en etkili uzak canlı prodüksiyon iş akışlarını oluşturmak için farklı yerlerdeki insanları bir araya getirebilir.

www.evs.com

Önceki Makale
Exalux
Sonraki Makale
Eyevis
En Çok Okunanlar
Dergi