Reklamı Kapat
SAM
20.10.2017 11:23

Alchemist XS

Snell Advanced Media’nın yeni ürünü Alchemist XS, canlı IP ve SDI medya akışları için hareket düzeltmeli kare hızı çevrimi gerçekleştiriyor. Sistem en karmaşık kaynaklarla bile etkileyici görüntü kalitesi sunacak şekilde iyileştirildi. Alchemist XS en iyi hareket düzeltmeli çevrim gerektiren, hareketlerin hızlı ve dinamik olduğu canlı spor çekimleri gibi canlı yayın uygulamalarında pürüzsüz, akıcı ve yüksek kaliteli görüntüler sağlıyor. Bilinen Alchemist Ph.C. teknolojisi tabanlı çözüm, SD’den 4K UHD’ye kadar çözünürlükleri destekleyerek, gerçek zamanlı IP ve SDI medya akışları için hareket düzeltmeli kare hızı çevrimi sağlıyor.

FormatFusion4 HDR Yazılımı

FormatFusion yazılımının son sürümü, Kahuna yapım anahtarlama masaları serisine HDR yetenekleri ekliyor. FormatFusion yazılımı Kahuna masaların beyni olup, çoklu format yeteneklerinin anahtarı. FormatFusion4 teknolojili SAM Kahuna, Cardiff’teki UEFA Şampiyonlar Ligi Finalinde BT Sport ile Telegenic’in 4K HDR iş akışlarında önemli bir görev yürüttü. FormatFusion4 Kahuna yapım masalarındaki tüm girişlere ve çıkışlara HDR özellikleri getiriyor. Spor, haber ve eğlence yapımlarında SDR ve HDR görüntüleri paralel olarak kesintisiz yürütüyor. 1080i, 1080p ve UHD formatlarda Wide Color Gamut (BT709 ve BT2020) için renk alanı desteği de içeriyor.

Vibe Çok Platformlu Haber Yapımı

SAM Vibe sayesinde tek bir yapım ekibi, her türlü görünüm en/boy oranı, çözünürlük ve kare hızıyla, mobil, tablet, dizüstü bilgisayar ve televizyon gibi her türlü aygıttan, istenen cihaz için içerik yaratabiliyor. Vibe güçlü Rio kurgu sistemi ile birlikte çalışan HTML5 tarayıcı tabanlı kurgu sistemi Go! Sayesinde kolay ve ortak çalışılan, paylaşımlı iş akışları sağlıyor. Adobe Premiere ile birlikte bu teknolojiyi kullananlar, nerede olurlarsa olsunlar web, sosyal medya ve doğrusal platformlara yüksek kaliteli haber içerikleri yayınlayabiliyorlar.

IP Yönlendirme

SAM IP yönlendirme sistemi bugün piyasadaki en eksiksiz, esnek ve uygun maliyetli IP yönlendirme çözümünü sunar. SAM’ın pragmatik yaklaşımı, saf IP veya hibrid IP / SDI sistemlerine eşit derecede uygun bir topolojiyle sonuçlandı. SAMs IP Sisteminin merkezi, iki değişkeni bulunan IPEDGE-SRV (Sunucu Tabanlı Denetleyici)’dir. Bunlar sırasıyla çift yedekli veya tek kontrol cihazlı sistemler için IPEDGE-SRV-D ve IPEDGE-SRV-S. IPEDGE-SRV, önceden kurulmuş olan tüm sistem yazılımı ile birlikte verilir.

www.s-a-m.com

www.s-a-m.com

Önceki Makale
Sachtler
Sonraki Makale
Sencore
En Çok Okunanlar
Dergi