Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Mobile Viewpoint WMT UltraLink 12G 4K Mobil Kodlayıcı
Mobile Viewpoint WMT UltraLink 12G 4K Mobil Kodlayıcı
04.11.2017 11:28

Önde gelen IP çözümleri şirketi Mobile Viewpoint, şirketin en güçlü ve taşınabilir 4K özellikli mobil vericisi olan WMT UltraLink ile devrim niteliğindeki ürün yelpazesine son eklemeyi açıkladı. Çığır açan bu ürün ticari olarak piyasaya sunulmuş durumda.

WMT UltraLink, direkt olarak Mobile Viewpoint müşterilerinin gereksinimlerine dayanarak heyecan verici yeni özellikler getiren, Mobile Viewpoint'in Ar-Ge’ye olan bağlılığının bir diğer parlak örneği. WMT UltraLink, 4G bağlantı teknolojisini kullanarak sahadan gerçek 50/60 kare/saniyede 4K ve Ultra HD video kalitesi sunabiliyor.

WMT UltraLink 4K yeteneklerinin yanı sıra daha fazla performans ve esneklik için 2 adet 6G ve 12G girişine sahip. H.265 ve H.264 kodlama, standartlara dayalı kod çözücüler ve IRD’ler kullanarak toplam uçtan uca uyumluluğu garantiliyor. Canlı internet görüntü akışının yanı sıra, WMT UltraLink dahili bir katı halli diske de kayıt yapabiliyor.

Ayakkabı kutusundan küçük olan WMT UltraLink’in küçüklüğü, yayıncılar için en az donanımla her yerden, sınıfının en iyi kalitesinde görüntü sağlama imkanı veriyor. WiFi ve Ethernet dahil 10 tane birleştirilmiş bağlantı, 4K görüntü akışı, aynı zamanda veri internet erişimi için gerekli çok yüksek yükleme hızları sağlıyor.

Mobile Viewpoint ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 297 88 77 numaralı telefondan Provid’i arayabilirsiniz.