Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Klotz TrussLink OCTO Fiber Bağlantı Kutusu
Klotz TrussLink OCTO Fiber Bağlantı Kutusu
02.03.2018 18:27

Fiber optik kablolar günümüzün etkinlik teknolojilerinde çok yaygın. Ses, görüntü, ağ ve aydınlatma amaçlı bu çok yetenekli fiber optik kablolar, neredeyse her istasyonun kurulumunun bir parçası. Klotz’un Fiber Explorer fiber optik sinyal dağıtım kablosu sahnede kullanıma yönelik tasarlandı ve firmaya TSL-1S80CLS’yi tasarlaması yönünde ilham verdi. Bu kablo kafesli sahne direklerinde (truss) kullanıma özel olarak üretildi. Son derece sağlam metal kasasında tel ip askılara takmak için dört adet askı halkası var. Alt kısımdaki bir M10 yiv, Manfrotto Super Clamp gibi kelepçeler takmak için.

TSL-1S8OCLS TrussLink OCTO Fiber Rigg & Floor Box, fiber optik sinyal dağıtım Single-Mode, 1x SmartBeam OCTO - 4x LC/UPC Duplex opticalCON

  • Klotz SmartBeam OCTO hem erkek hem dişi 8 adet genişletilmiş ışın konektörü
  • Sorunsuz kurulum
  • Üç binden fazla bağlantı sayısı sunan tümyönlü (omnidirectional) bağlantı teknolojisi
  • Açık havada kullanım için çok sağlam ve uygun
  • StraightLINK serisi tabanlı sağlam alüminyum kasa
  • Güvenli halat bağlantıları için M10 vida yuvası ve dört delik

SmartBeam OCTO 8x genişletilmiş ışın konektörü 8 adet 10 GB/s iletim hızları sunuyor ve dört Neutrik opticalCON adaptörüne (LC/UPC) dağıtıyor. Tüm konektörler ve soketlerde koruyucu kapaklar ve toza ve su sıçramasına karşı IP65 derecinde koruma var. TSL-1S8OCLS’nin tümyönlü bağlantı teknolojisi, üç binde fazla defa bağlantıya dayanıklı.

Klotz ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.