Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Rosco RoscoLED Tape VariColor LED Şerit Işık
Rosco RoscoLED Tape VariColor LED Şerit Işık
24.07.2018 12:04

Etkili dramatik aydınlatma uygulamaları için tasarlanan RoscoLED Tape VariColor ürünleri, her türlü projeye göre kolayca uyarlanabilecek, çok miktarda yüksek kaliteli, eksiksiz renk karıştırmalı ışıklandırma sağlıyor. RoscoLED Tape VariColor üç modelde alınabiliyor; 3000K beyaz ışık yayıcılı RGBW+WW, 6000K beyaz ışık yayıcılı RGBW+CW, ve amber ışık yayıcılı RGBA. Her 5 metre uzunluğunda makara tak-çalıştır kolaylığında bağlantı, ve uzun süreli aydınlatmaya yönelik tasarlanan güçlü, verimli ışık çıkışı sunuyor.

Dolgun renkler, incelikli nüanslar, sıcak tonlar

Canlı kırmızı, yeşil ve mavi ışık yayıcılara sahip RoscoLED Tape VariColor ürünleri, eksiksiz renk karıştırma seçenekleri sunuyor. Üç çeşidi bulunan RoscoLED Tape VariColor serisi, projenin gerektirdiği hemen her renk, nüans ve tonu üretebiliyor. 93 CRI ve 92 TLCI değerlerine sahip RoscoLED Tape VariColor, üstün renk sunumlu temiz beyaz ışık da üretiyor.

Güçlü ve verimli çıkış

SMD5050 renk yayıcılar ve SMD2835 beyaz ışık yayıcıların kombinasyonuna sahip her bir RGB+W RoscoLED Tape VariColor makarası 1.440 lümen/metre ışık üretiyor. Çift sıralı SMD2835 ışık yayıcılı RGBA RoscoLED Tape VariColor makaralar ise 1250 lümen/metre ışık veriyor. Verimli ışık çıkışları sayesinde RGBA modelinde 33 lümen/watt, RGB+W modelinde 63 lümen/watt ışık sunarak enerji tasarrufu sağlıyor. 

Tak-çalıştır tarzı bağlantı

Her bir RoscoLED Tape VariColor makarasındaki önceden yapılandırılmış çok bacaklı konektör, sahada lehimleme gerekmeden RoscoLED kontrol aygıtları, uzatma kabloları ve bölücülerine hızla takılabiliyor. Opsiyonel, bağımsız çalışan enerji ve kısma kontrollerine bağlantı için her makarayla birlikte saç örgülü bir geçmeli dişi konektör mevcut.

Uyarlanabilir çözümler

Standart RoscoLED Tape IP43 değerine sahip. Açık hava kurulumları için özel siparişle RGB+W RoscoLED Tape VariColor IP65 makaralar da alınabiliyor. Her 100 milimetrede bir kesme noktalarına sahip RoscoLED Tape VariColor şeritler sahada kesilerek tamamen isteğe göre uyarlanabilen kurulumlara imkan veriyor.

Dayanıklı, uzun ömürlü aydınlatma

Her bir RoscoLED Tape VariColor makarada sağlam 57 gram bakır ısı bölmesi var. Bütünleşik bu bakır LED ışık yayıcılarda verimli ısı yönetimiyle daha serin çalışmalarını sağlıyor ve böylece ömrünü uzatıyor. Kalın bakır taban da taşıma ve kurulum sırasında elektronik devrelere zarar gelme tehlikesini en aza indiriyor.


Ürün RoscoLED Tape VariColor LED Şerit Işık
Marka Rosco
Firma Sonmar
Telefon 0212 259 94 49
Web www.sonmar.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi