Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Panasonic AV-HS7300 Canlı Yapım Masası
Panasonic AV-HS7300 Canlı Yapım Masası
22.10.2018 12:37

Yeni Panasonic 4K uyumlu canlı yapım anahtarlama masası ile zamanın önemli olduğu ortamlarda canlı görüntüler yönetilebiliyor. Sistem olay yerinde canlı görüntü yapımları için gereken işlevlere sahip. 

Masanın kontrol ve menü panelleri hassas ve doğru geçişleri ve sezgisel çalışmayı destekliyor ve çok sayıda işlevsel giriş ve çıkışlar sunuyor. Keyer ve DVE’ler çeşitli performansları destekliyor. Ayrıca 4K format uyumluluğu sayesinde 4K görüntü yapımları da mümkün. Ana kasa ve kontrol paneli için yedek güç donanımı, canlı operasyonlarda kararlılığı güçlendiriyor. AV-HS7300 olay yerinde üstün canlı görüntü yapımları için Panasonic’in geniş yayıncılık deneyimi ve teknolojisinin bir ürünü. 

 • Büyük ölçekli görüntü yapımlarını kolayca yürütebilmek için maksimum 72 giriş, 42 çıkış
 • Çeşitli görüntü yapımlarını desteklemek için 4 resim, 4 klip kanalı
 • Görüntü ve proje dosyaları için dahili kalıcı SSD bellek
 • Tüm girişlerde kare senkronlayıcı, renk düzeltici ve kare geciktirici
 • Yedek güç kaynaklı, küçük boyutlu 9 RU ana kasa
 • Karmaşık işlem basamaklarını kaydetmek için olay belleği, çekim belleği ve makro belleği
 • 4 adet 3G-SDI içeren 4K görüntü formatı desteği
 • Dokuz patern yüklenmiş 4 adet çoklu görüntüleme kanalı
 • Çeşitli görüntü efektleri için arka plan geçişleri
 • Operatörün yükünü azaltmak için her görüntü programının ayarlarının proje dosyası olarak saklanması
 • Upstream key, ME row key, donstream key gibi zengin keyer işlevleri
 • Kontrol panelindeki her sırayla istenen ME operasyonunu atama
 • Geniş ölçekli sistem gereksinimleri için çok panelli bağlantı.

72 SDI girişi ve 42 SDI çıkışı

1080/59.94i, 1080/50i, 1080/29.97PsF, 1080/25PsF, 1080/ 23.98PsF, 1080/59.94p ve 1080/50p görüntü formatları destekleniyor. 9 RU ana kasadaki çok sayıda giriş ve çıkış, kare senkronlama, kare geciktirme ve renk düzeltme işlevlerine sahip. Görüntü yapımcılığında pürüzsüz ilerleme için asenkron sinyal yakalama, sanal sistemle gecikmeyi soğurma, her kamera ve ekran karakteristiklerini destekleyen renk ayarlama destekleniyor. 

Keyer işlevleri

Çeşitli keyer’lara sahip AV-HS7300, yaratıcı canlı içerik yaratmayı destekliyor. Her ME başına 4 kanal için bir luminance key, linear key, chroma key, full key (toplam 16 kanal), artı 4 DSK kanalı  sağlanıyor. Upstream key (USK) 4 kanalla donatılmış.

Resizer: Tüm ME keyer’larda 2.5D-DVE (Resizer) var ve PinP destekli. Yeniden boyutlandırıcı Resizer kullanılarak giriş key sinyalleri taşınabiliyor, genişletilebiliyor ve küçültülebiliyor.

Chroma key: Primatte algoritması sayesinde gerçek zamanlı ve yüksek kaliteli key komposizyonu mümkün. 1 ME için 4 chroma key kanalı var.

Key preset: Her ME için keyer başına 4 key ayarı, ve DSK başına 4 key ayarının hepsinde saklanabilen bir ön ayar işlevi var. Bu ayarlar doğrudan buton operasyonuyla çağrılabiliyor.

Upstream key: Her girişteki 4 kanallı upstream ley’e yayın kaynak malzemesi, yer ve insan adları gibi bilgiler eklenebilmenin yanı sıra, üst formata çevrilen malzemelere de farklı CG malzemeleri eklenebiliyor. 

Downstream key: 4 kanal var. ME, DSK temel sinyali için seçilebiliyor (ME1–ME4) ve isteğe göre PGM 1 veya 2’ye atanabiliyor.


Ürün AV-HS7300 Canlı Yapım Masası
Marka Panasonic
Firma Başarı
Telefon 0216 425 17 00
Web www.basariyayincilik.com

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Görüntülenenler
Dergi