Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Netflix'in En Sevilen Dizi ve Filmleri Canon İmzası Taşıyor
Netflix'in En Sevilen Dizi ve Filmleri Canon İmzası Taşıyor
14.11.2018 17:11

Görüntüleme çözümlerinde dünya liderlerinden Canon, eğlence ağı öncüsü Netflix’in Post Technology Alliance programına katılmanın gururunu yaşıyor. Program kapsamında seçilen Canon kameraları, Netflix’in yapımcılığını üstlendiği dizi ve filmlerin çekimlerinde kullanılıyor.

Canon, dört farklı Cinema EOS kamerası ile dijital platformlarda ürettiği özgün içeriklerle dikkatleri üzerine çeken Netflix’in hayata geçirdiği Post Technology Alliance Programı’na dahil oldu. Yenilikçi teknolojilere sahip ürünleri bir araya getiren Netflix, Canon’un EOS C700 FF, EOS C700, EOS C300 Mark II ve EOS C500 kameralarını dahil ediyor.

Post Technology Alliance, Netflix Original yapımlarının post prodüksiyon ve dağıtımında kullanılacak ürün havuzunu oluşturmayı amaçlıyor. Bu havuza katılmaya hak kazanan ürünlere, hizmet ve destek sembolü olan logo ekleniyor. Post Technology Alliance logosu, Netflix’in, teknik ve performans özelliklerini karşıladığını gösteriyor. 

Şu an prodüksiyon aşamasındaki Afflicted, Abstract: The Art of Design, Chelsea, Hot Girls Wanted, Strong Island, The Confession Tapes, The Mars Generation, The Ritual ve benzeri Netflix Original çekimlerinde Canon’un seçilen ürünleri kullanılıyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.