Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Porta Brace Kamera Yeleği ve Yağmurluğu
Porta Brace Kamera Yeleği ve Yağmurluğu
19.11.2018 11:09

İdeapro, 2010 yılından bu yana yetkili satıcılığını üstlendiği Porta Brace ürünlerini, menşei ülkesi olan Amerika fiyatlarının yarı fiyatına ve stoktan teslim olarak satışa sunmaya devam ediyor.

Bu ürünler sınırlı sayıda olup Blackmagic Design Ursa Mini Pro 4.6, Sony PXW-FS7, Panaconic AU-EVA1, AJ-PX5000, AJ-HPX3100, AG-HPX600 ve AG-HPX371 modelleri hedeflenerek ürettiği kamera yeleklerinden oluşuyor.

Porta Brace, ürünlerini bu kameraların fiziksel yapısı ve konforlu kullanım detaylarını göz önünde bulundurarak özel olarak dizayn ediyor. 

  • Profesyonel omuz kameraları için içi dolgulu omuz taşıma askısı (HB-40 taşıma askısı) 
  • Porta Brace SC-Serisi kamera koruma yelek ve yağmurlukları, üzerine takılacak kamerayı vizörü de dahil komple sarabilecek yapıda ve fiziksel darbe ya da dış hava koşullarının değişikliklerinde kamerayı koruyabilecek şekilde dizayn edilmiştir. 
  • Koruma yelekleri üzerinde, hafıza kartı ve bataryayı, yeleğin kamera üzerinden çıkarılmasına gerek kalmadan değiştirebilmeye uygun yapıda pratik açılabilir/kapanabilir cepler veya kapaklar mevcuttur. 
  • Koruma yelekleri üzerinde, kameramanın kamera üzerindeki sürekli kontrol gerektiren gösterge ve uyarı lambalarını görmesini engellemeyecek yapıda, özel şeffaf pencereler mevcuttur.
  • Yeleklerin kumaşı yağmur, kar, rutubet gibi her türlü hava ve iklim koşullarına ve toz, deniz suyu gibi aşındırıcı koşullara uygun “D1000 Cordura (yırtılma ve yıpranmaya karşı benzerlerinden çok daha yüksek direnç gösteren, yüksek kalitede bir tekstil malzemesi)” kumaşından imal edilmiştir. 
  • Koruma yelekleri üzerinde ayrıca kameranın üst bölümünü komple örtebilecek büyüklükte ve su geçirmez yapıda yağmurluk vardır. Bu yağmurluk kullanılmadığı durumlarda yelek üzerinde bulunan özel saklama cebinde muhafaza edilebilmektedir.

Porta Brace ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 438 68 18 numaralı telefondan İdeapro’yu arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.