Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Canon'dan EOS R'a Özel, Sanat Dolu Tanıtım
Canon'dan EOS R'a Özel, Sanat Dolu Tanıtım
19.11.2018 11:54

Canon, yeni ürünü EOS R’ı düzenlediği özel bir etkinlikte tüketicilere tanıttı. 

Muhteşem bir sanat performansı ile de görsel şölene dönüşen etkinlikte fotoğraf tutkunları EOS R’ın öne çıkan özelliklerini deneyimleme imkânı buldu.

Görüntüleme çözümlerinde dünya liderlerinden Canon, en yeni ürünü EOS R’ın Türkiye’deki tanıtım faaliyetleri kapsamında görkemli bir etkinlik gerçekleştirdi. Tüm fotoğraf tutkunlarının davetli olduğu etkinlikte EOS R’ın doğuş hikayesinden teknik özelliklerine kadar tüm detayları katılımcılarla paylaşıldı.

Büyüleyici bir sanat performansıyla da taçlandırılan etkinlikte ziyaretçiler, ürün sunumunun ardından fotoğraf ve video çekimleri için özel olarak hazırlanan sahnelerde EOS R’ın sessiz çekim yapabilme, karanlık ortamlarda en hızlı, yüksek netlikte odaklanma gibi öne çıkan özelliklerini deneyimleme fırsatı buldu. 

Sanat Yönetmeni Ersin Aldemir’in küratörlüğünde hazırlanan performans etkinlik boyunca katılımcılara, EOS R’ın teknik özelliklerinin testi için muhteşem bir ortam sundu. Bireyin maddi hayat ve maneviyat yolcuğunu temsil eden gösterideki ışık ve sahne şovları, izleyenleri kendine hayran bıraktı. İnsanın aile içerisindeki sosyalizasyon sürecinden başlayan doğa ananın da resmedildiği dans şovuyla bireyin kimlik arayışı ve kadının ataerkil dünyaya baş kaldırışı da performansın ön plana çıkan detayları arasında yer aldı.

ETİKETLER
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.