Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ATTO XstreamCORE FC 7600 Bellek Denetleyici
ATTO XstreamCORE FC 7600 Bellek Denetleyici
20.11.2018 15:49

Veri yoğun bilgi işlem ortamlarına yönelik bellek, ağ bağlantısı ve altyapı çözümleri uzmanı ATTO Technology, XstreamCORE FC 7600 bellek denetleyicisini piyasaya sürdü.

Bağımsız çalışan, hızlı bellek denetleyici XstreamCORE FC 7600, HDD veya SSD JBOD, RAID grubu veya bant aygıtları gibi her türlü harici SAS aygıtına bağlanarak, her ana makineye yalıtılmış olarak veya bir Fibre Channel SAN üzerinde paylaşımlı olarak sunuyor. ATTO XCORE donanım hızlandırma işlemcisi ve ATTO akıllı Bridging Architecture ile gecikmeyi sadece üç milisaniyede tutabiliyor.

Bir performans sunucusundan daha düşük fiyatlı XstreamCORE FC 7600, 64 adede kadar Fibre Channel bağlantılı aygıtın üç milisaniyeden kısa ek gecikmeli, tutarlı, deterministik gecikmeyle, doğrudan bağlantılı hızlarda, JBOD veya JBOF yoluyla 240 adede kadar SAS/SATA SSD veya HDD aygıtına uzaktan bağlanmasını sağlıyor. Takılan SAS LUN’lar dört adet 12Gb geniş yollu SAS portu ile bağlanıyor ve iki adet 32Gb Fibre Channel portu aracılığıyla Fibre Channel hedefler olarak eşleştirilip sunuluyor. 

Bellek endüstrisi hızla ilerlemeye devam ediyor ve çözümler daha karmaşık ve akıllı hale geliyor. ATTO yarının bellek deposu gereksinimlerine yönelik çözümleri günümüzün ürünlerine getiriyor. ATTO ürünlerinin kullanım ve kurulumları kolay olup, yüksek güvenilirlik sunuyorlar.

ATTO Technology ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 45 02 numaralı telefondan MediaCast’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.