Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sektörün Öncüsü Yedi Sony Kamerası Netflix Post Technology Alliance’a Katılıyor
Sektörün Öncüsü Yedi Sony Kamerası Netflix Post Technology Alliance’a Katılıyor
29.11.2018 09:16

Sony’nin öncü kameralarından yedisi, film yapımcılarına ekipmanların Netflix’in teknik ve iş akışı şartlarına uyduğu ve en yüksek yenilik, destek ve müşteri hizmetleri seviyesinin sunulduğu konusunda güvence vermek için tasarlanan bir program olan Netflix Post Technology Alliance’a katıldı.

Şu anda James Cameron tarafından Avatar devam filmlerinin çekiminde kullanılan yeni nesil Full Frame film kamerası sistemi VENICE de dahil olmak üzere, Sony’nin CineAlta ürün grubundan dört dijital film kamerası programa katılıyor. Sony CineAlta, kişisel sanat görüşlerinden ödün vermeyi reddeden ve her karede duygu yaratmak isteyen yönetmenlerin ve görüntü yönetmenlerinin tercihi. Netflix Post Technology Alliance’a katılan diğer CineAlta kameralar şunlar: kompakt ve çok yönlü F55, 35 mm 8K CMOS sensör ve 8K özelliklere sahip F65 ve esnek 4K kamera PMW-F5.

Ayrıca rakipsiz bir çekim deneyimi ve yüksek özelleştirme seçenekleri sunan Sony’nin Super 35 mm profesyonel video kamerası FS7 II ve son teknoloji ürünü canlı prodüksiyon HDC-4300 4K/HD sistem kamerası da programa katıldı. Son olarak, 4K HDR 2/3 tipi CMOS sensöre sahip dünyanın ilk 4K HDR omuz tipi kamerası PXW-Z450 de artık Netflix Post Technology Alliance’ın bir üyesi.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Ürün Müdürü Sebastian Leske konu hakkında şu yorumu yaptı: “Sony olarak misyonumuz, film yapımcılarına Go Make Tomorrow felsefesini uygulamaları ve dünya çapında kitleleri şaşırtmaları için gereken teknolojiyi sağlamak. Tüm kameralarımız, modern film yapımcılarının ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı ve en popüler ve yenilikçi kameralarımızdan yedisi Netflix Post Technology Alliance’a katıldığı için çok mutluyuz.”

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.