Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > OmniaSST Yayın Ses İşleme Yazılımı
OmniaSST Yayın Ses İşleme Yazılımı
28.07.2017 11:26

FM için tasarlanan ve Telos Alliance µMPX FM Composite Codec içeren OmniaSST, kişisel bilgisayarları (PC) Omnia ses işlemcilerine dönüştürüyor.

OmniaSST ses işleme uzmanı Hans van Zutphen tarafından Team Omnia ile birlikte tasarlandı. Bu zengin özellikli profesyonel yazılım, Windows PC’leri Omnia ses işlemcilerine dönüştürüyor. Güçlü bir sinyal işleme yazılımına sahip OmniaSST, Telos Alliance µMPX kodeği destekleyen ilk işlemci. Bu kodek yüksek kaliteli çoğullanmış FM sinyallerini küçük bir 320kbps veri hattı üzerinde taşıyarak, bant genişliği ihtiyaçlarını yüzde seksen üçe kadar azaltıyor. Azalan veri gereksinimleri sayesinde yüksek kaliteli çoğullanmış ses ve RDS sinyalleri bir işlemciden kod çözücüye IP üzerinden doğrudan yönlendirilebiliyor. Böylece verimli MPX ses taşıma için geniş olanaklar getiriyor.

OmniaSST bir yayıncının ses konusunda ihtiyaç duyduğu üç D’yi içeriyor; Declipper, Delossifer, Dehummer. Declipper ile OmniaSST gelen sesi onarıyor, sıkıştırma, sınırlandırma ve son işlemlerden önce iyileştiriyor. Delossifer MPEG2/MP3 malzemeler gibi kayıplı sıkıştırılmış sesleri onarıyor. Dehummer kötü kablolardan kaynaklanan 50/60 Hz uğultusu gibi istenmeyen sesleri kaldırıyor. Bu ön işleme araçları, temiz, yüksek ve açık ses sağlıyor.

OmniaSST dahili Omnia ön ayarları, FM ön vurgulamaları, stereo ve RDS kodlama içeriyor ve Omnia.9SG’deki FM alım sinyali geliştirici kompozit son kırpıcının aynısına sahip. i7 sınıfı işlemci gecikmeyi 5 milisaniyeye kadar indiriyor. Modern bir grafik kullanıcı arayüzü, kolay ve sezgisel çalışma sağlıyor.

Telos ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.