Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > RODE Microphones Podcast Yarışması
RODE Microphones Podcast Yarışması
26.02.2019 12:30

Avustralyalı ses devi RODE Microphones, iki yeni podcast ürünü RODECaster Pro ile RODE PodMic’in piyasaya çıkışını kutlamak için podcaster’lara yönelik My RODE Cast adlı yeni bir yarışma başlattı.

Dünyanın en büyük kısa film yapım yarışması olan My RODE Reel’in ayak izlerini takip eden My RODE Cast, her deneyim düzeyinden podcaster’ları yeteneklerini göstermeye davet ediyor. 

Adayların kazanabilmek için herhangi bir konuda ve istedikleri formatta 1-2 dakikalık podcast göndereceği yarışmanın toplam değeri 150.000 doları geçen ödüller, RODE ekibi tarafından podcaster’lara destek olmak için özenle seçildi. 

Freedman Group CEO’su Damien Wilson şunları söyledi: “Yeni yarışmamız My RODE Cast’i duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Günümüzün yaratıcı kuşağının tercihi olan RODE’nin ünü, My RODE Reel ve Master Your Craft gibi girişimlerin başarılarıyla defalarca kez kendini kanıtladı. My RODE Cast bunu bir kez daha, bu defa genişleyen podcast alanında gerçekleştirecek. Başvuruları duymak için sabırsızlanıyoruz!”

Podcaster ve Procaster gibi iyi bilinen ürünlere sahip RODE, RODECaster Pro Podcast Production Studio ve PodMic ile podcaster’lar için ilk tercih olan konumunu pekiştirdi. 

Başvuru

My RODE Cast yarışmasına başvurmak kolay. İstediğiniz türde (sohbet, belgesel, söyleşi, haber, bilim kurgu ve diğer), biçimde ve konuda 1 ila 2 dakikalık bir podcast yaratın. Jüriyi etkileyecek, ilgisini çekecek, eğlendirecek bir kayıt olsun.

Değerlendirme ölçütleri

My RODE Cast yarışmasına başvuruları üç podcast efsanesi isim değerlendirecek.

Mike Dawson – Mühendis, eş yapımcı ve The Adam Carolla Show programının sesi.

Jacob Salamon – Wisecrack’in ortak kurucu ve CEO’su.

Jordon Lott – Acast’ta içerik koordinatörü ve The Thinkergirls podcast’in yapımcısı.

Tüm başvurular orijinallik, yaratıcılık ve yapım kalitelerine göre değerlendirilecek; sesin netliği, müzik ve ses efektleri kullanımı, iyi kurgu tekniği, ses tedariki, akışı gibi özelliklere bakılacak. 

RODE ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 224 32 01 numaralı telefondan Compel’i arayabilirsiniz.