Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik Eğitimi İstanbul’da Yapıldı
Neutrik Eğitimi İstanbul’da Yapıldı
20.11.2019 16:49

31 Ekim tarihinde Neutrik – Ertekin Elektronik işbirliğiyle Kağıthane Ofispark’ta Neutrik ürünlerinin eğitimini kapsayan bir etkinlik düzenlendi. Gün boyu süren etkinlikte eğitimi Neutrik Doğu Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölgeleri Satış Sorumlusu Iren Gulyas verdi. 

Ertekin Elektronik’in yayıncılık sektöründen iş ortakları ve kendi çalışanlarının katıldığı eğitimin ana başlıkları şöyle:

  • Neutrik kablo ve konektörlerin üretim teknolojisine dair bilgilendirme. İhtiyaçlara uygun olarak her uygulamada çözüm sunmak üzere hazırlanmış geniş ürün yelpazesindeki ürünlerin tanıtımı (BNC Konnektörler, OpticalCON, PowerCON, vs.) yapıldı.
  • OpticalCON serilerinin en yeni üyesi OpticalCON DRAGONFLY ile ilgili ayrıntılı bilgi verildi: DRAGONFLY, genel hibrid kamera sinyal iletim sistemlerine göre daha sağlam, güvenilir ve bakımı kolay bir çözümdür. Fiber lenslere ve füzyon eklemeye dayanan teknolojiyle Neutrik DRAGONFLY minimum kayıpla son derece sağlam bir sinyal elde etmenizi sağlar. Optik bağlantı noktası, lensler ve ek bir sızdırmazlık kapağı ile kire ve toza karşı mükemmel bir şekilde korunur.
  • Son bölümde ise Neutrik’in kablosuz ses aktarım sistemi olan XIRIUM PRO ayrıntılı şekilde anlatıldı. Neutrik, DiWA (Dijital Kablosuz Ses) teknolojisine dayanan dijital bir kablosuz ses sistemi olan XIRIUM PRO ile, profesyonel kablosuz ses iletimi için yeni bir standart getiriyor. DiWA, FCC lisanssız, sıkıştırma gerektirmeyen, stüdyo kalitesinde, son derece düşük gecikme süresiyle tam bant genişliğinde ses sağlar.

Belirlenen konuların eğitimlerinden sonra soru-cevaplarla eksik kalan kısımlara da yer verildi. Günün sonunda Neutrik’in ürün yelpazesindeki yeni ürünlerin özellikleri hakkında ayrıntılı bilgilerle dolu, verimli bir etkinlik gerçekleştirilmiş oldu.

Neutrik ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.