Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Avid MediaCentral | Publisher ile Sosyal Medyada İçerikten Kazanın
Avid MediaCentral | Publisher ile Sosyal Medyada İçerikten Kazanın
21.11.2019 18:01

Wildmoka ile MediaCentral haber ve spor organizasyonlarının acil haberleri ve öne çıkarmaları hızla yaratma, logolama ve yayınlamalarını sağlayarak ses getirmelerine ve izleyicilerini artırmalarına yardımcı oluyor. 

MediaCentral l Publisher, haberler ve sporlar için sosyal medya ve dijital OTT platformlarında izleyici sayısını ve ilgisini arttırdığını kanıtlamış Wildmoka araçları destekli yeni bir yazılım hizmeti (SaaS). Örnek olarak ABD’de halkın üçte ikisi haberleri sosyal medyadan alıyor. Sosyal medyada dikkat çekici içerik yaratıp ilk yayınlayan olmak önemli. 

Wildmoka destekli MediaCentral l Publisher medya şirketlerinin izleyici sayılarını artırmak ve ek kazançlar elde etmek için içerik yaratmalarını, grafik ve logo eklemelerini, haber ve spor görüntülerini sosyal medyada hızla yayınlamalarını sağlıyor. 

Avid Broadcast ve Medya Çözümleri Pazarlama Direktörü Ray Thompson şunları söyledi: “Wildmoka destekli MediaCentral | Publisher ile Avid müşterilerimizin dijital platformlar üzerinde haberleri ilk yayınlayan olabilme yeteneklerini büyük ölçüde geliştirdi. İçeriği ilk dağıtan olmak, müşterilerimizin sosyal medya üzerinde izleyicilerin ilgisini çekme, tüketicileri kendi dijital platformlarına yönlendirme ve dijital kazançlarını yükseltme kabiliyetlerini arttırıyor.

Wildmoka destekli bir SaaS hizmeti olan MediaCentral l Publisher, haber, spor ve post prodüksiyon operasyonları için sosyal ve dijital platformlara hızlı içerik dağıtımına yönelik güçlü araçlar getiren Avid MediaCentral 2019 medya iş akışı platformunun bir parçası olarak alınabiliyor. MediaCentral kullanıcıları artık içerik günlük kaydı (log) tutabiliyor, medya arayıp erişebiliyor, bir görüntüyü öne çıkararak vurgulayabiliyor (highlight), grafikler ekleyebiliyor ve MediaCentral l Publisher kullanarak sosyal ve dijital platformlarda yayınlayabiliyor.

Avid ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 577 23 77 numaralı telefondan Teratek’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.