Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sound Devices Scorpio ve 833 İçin Yeni Sürüm
Sound Devices Scorpio ve 833 İçin Yeni Sürüm
20.12.2019 17:56

Sound Devices Scorpio ile 833 için yeni 3.00 aygıt yazılımı sürümünü çıkardı. 3.00 sürümünde beğenilen Sound Devices MixAssist algoritması, popüler CL-12 doğrusal fader denetleyiciyle bütünleşme, yazıya dönüştürmeye hemen teslim için AAC kaydı ve diğer özelikler var.

Sound Devices MixAssist algoritması çok mikrofonlu uygulamalarda istenmeyen bozucu etkileri azaltmak için kullanılmayan mikrofonları akıllı bir şekilde zayıflatıyor. Hem 7-Series hem de 6-Series mikser/kaydedicilerle kullanılabilen MixAssist artık Dugan Automixing’e katıldı ve Sound Devices Scorpio ile 833 üzerinde kullanılabilen bir algoritma.

Sound Devices CL-12 doğrusal fader denetleyici artık Scorpio ile 833 tarafından destekleniyor. CL-12 olay yeri ses kayıt gereksinimleri için özel amaçlı üretildi ve Scorpio ile 833 ekosistemlerinin esnekliğini arttırıyor. CL-12 sayesinde ses personeli Scorpio ile 833’ü parmak uçlarıyla tanıdık bir şekilde denetleyebiliyorlar.

3.00 aygıt yazılımı sayesinde yazıya dönüştürme hizmetlerine kolay teslim etmek için zaman kodu damgalı sıkıştırılmış AAC dosyaları kaydediliyor. AAC dosyaları ayrı bir şekilde yedek kayıt ortamına konurken, bir ana ve bir yedek kayıt seçeneği korunuyor.

Scorpio ile 833’e Smart Battery uzaktan ölçümü eklendi. Her iki mikser/kaydedici artık kalan pil süresi, kalan yüzde, kullanım sayısı ve sıcaklık gibi bilgileri gibi ilgili Smart Battery bilgilerini görüntüleyebiliyor.

Scorpio ve 833 kullanıcıları Sound Devices sitesinden v3.00 aygıt yazılımına yükseltebiliyorlar.

Sound Devices ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.