Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > IABM Üyesi Şirket Sayısı 600’ü Aştı
IABM Üyesi Şirket Sayısı 600’ü Aştı
21.02.2020 16:11

Uluslararası Yayın ve Medya Teknoloji Sağlayıcıları Derneği IABM (International Association for Broadcast and Media Technology Suppliers), IABM üyesi şirket sayısının altı yüzü geçtiğini duyurarak, küresel yayın ve medya teknolojileri sağlayıcılarını temsil etmekte yeni bir köşe taşına ulaştığını açıkladı.

IABM üye sayısı son altı yılda ikiye katlandı ve artık her sektörü, piyasayı, coğrafyayı ve yeni kurulan şirketlerden KOBİ’lere, çok uluslu kuruluşlara kadar her boyutta firmayı temsil ediyor. Bu şirketler bir arada sektördeki kazançların büyük çoğunluğunu temsil ediyorlar. 

Bu altı yıl boyunca IABM, işletme haberleri, bilgi kaynakları, teknoloji hizmetleri ve eğitiminin yanı sıra yerel sorunlara odaklanmak için bir bölgesel üyeler konseyi ağı geliştirmekle üyelerine verdiği hizmetleri ve desteği çok genişletti. Ayrıca IABM üyeliği bir dizi uluslararası fuarda ve dinlenme salonunda indirim getiriyor.

Bu son altı yılda IABM endüstrinin tüm taraflarını yayıncılık ve medya endüstrisindeki dönüşümün hızıyla daha iyi yüzleştirmek için bir araya getirmek amacıyla platformlar sağlamak üzerinde de çok çaba gösterdi. Bu çalışmaların merkezindeki BaM Content Chain, bugün endüstrinin çalışma şeklini tam olarak yansıtan yeni bir endüstri modeli. Yeni çıkan Technology and Trends Roadmap ise teknoloji ve işletme stratejileri geliştirmekte hem teknoloji satan firmalara hem de satın alanlara ortak bir odak noktası sağlıyor. IBC 2018’de başlatılan, yaratıcılığını IABM derneğinin yaptığı Future Trends Theatre, bilgi paylaşımı için diğer bir önemli platform sağlıyor. 

ETİKETLER
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi