Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > VITEC, IPtec’i Satın Alarak Piyasadaki Konumunu Güçlendirdi
VITEC, IPtec’i Satın Alarak Piyasadaki Konumunu Güçlendirdi
22.02.2020 10:37

Gelişmiş görüntü kodlama ve internet yayın akışı çözümlerinde lider firmalardan VITEC, uzaktan ölçüm verilerinin düşük gecikmeli aktarımı ve IP üzerinden görüntü ağları için çözümler geliştiren ve üreten IPtec Inc’i bünyesine kattı. Böylece son 18 ay içinde üçüncü firma satın alımını gerçekleştiren VITEC, yayına görüntü toplama ve uzaktan prodüksiyon alanlarında gelişimini sürdürüyor.

VITEC Dünya Yayın Satış Başkan yardımcısı Kevin Ancelin konuştu: “IPtec askeri ve yayın alanlarında çok saygın bir isim. IPtec’in getirdiği J2K, MPEG-2, eski H.264 4:2:2 10 bit kodek desteğinin avantajları ile tam çift yönlü kodlayıcı-kod çözücü ve IP’ye uzaktan ölçüm (telemetry-to-IP) ağ geçit yolu, VITEC’in yüksek kaliteli, düşük gecikmeli HEVC kodekler portföyünü tamamlıyor. Çözümlerimiz birlikte müşterilere en zorlu koşullar altında bile yayın kalitesinde medya akışları sağlayabilen, amaca özel kurulmuş bir teknoloji platform sağlayacak.”

Satışla birlikte IPtec’in ürün aileleri VITEC serisine katılıyor. Bunlar arasında yedek güçlü, ½ RU boyutlu yapısında tam çift yönlü kodlama ve kod çözmeyi, H.264, AVC-I, MPEG-2 görüntü standartlarını, AAC ve MPEG-1 Layer II ses standartları destekleyen VNP serisi görüntü ağ işlemcileri var. Ürünleri VITEC’in HEVC portföyü içerisinde birleşirken IPtec’in VNP serisi devam edecek. VITEC ayrıca uzaktan tıp, savunma, endüstri uygulamalarında IP ağları üzerinden zamanı hassas veri sinyallerini iletme gereksinimine yönelik TNP Telemetri Ağ İşlemci Serisi ürünlerini de portföyüne katacak.

 

ETİKETLER
Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi