Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > A1 Bulgaria Hizmet Kalitesini ve Müşteri Deneyimini İyileştirmek İçin Agama’yı Seçti
A1 Bulgaria Hizmet Kalitesini ve Müşteri Deneyimini İyileştirmek İçin Agama’yı Seçti
22.02.2020 10:39

Bulgaristan’da dijital hizmetler ve telekomünikasyon çözümleri sağlayan A1 Bulgaria, hizmet performansını garantilemek ve yeni etkileşimli TV hizmeti A1 Xplore TV’yi her abonesine dağıtmak istediği için Agama’nın CDM çözümünü seçti.

Agama CDM çözümü hizmet kalitesi ve izleyici deneyimi hakkında ayrıntılı yüksek çözünürlüklü, gerçek zamanlı bilgiler sağlıyor. A1 Bulgaria Agama CDM çözümünü kullanarak bilinirlik kazanıyor ve kendi IP ve kablo hibrid set üstü alıcıları ve dağıtım ağı hakkında ayrıntılı bilgiler öğreniyor.

A1 Bulgaria Görüntü Hizmetleri Yönetim Bölümü Müdürü Jordan Mladenov açıkladı: “Müşterilerimize en iyi izleyici keyfini yaratmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Agama çözümü sayesinde daha ileriye dönük ve veriye dayalı bir çalışma tekniğiyle müşterilerimizin her birinin deneyim kalitesini zenginleştirebiliyoruz. Bu çözüm bizim abonelerin aygıtlarına kadar tüm erişim ağını görmemizi sağlıyor. Bu değerli farkındalık ve ayrıntılı bilgiler, operasyonlarımız ve karar verme sürecinde çalışan ürün ekiplerimiz için çok iyi bir temel oluşturuyor.

Agama Technologies CEO’su Mikael Dahlgren ekledi: “A1 Bulgaria’nın çözüm ortağı olarak Agama’yı seçmesinden ve çözümümüzün A1 Group’ta genişlemesinden mutluluk duyuyoruz. Yeni hizmetinin başarılı olması için A1 Bulgaria’yı desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Agama müşteri aygıtı izleme ve analiz çözümü milyonlarca aygıtta ölçeklendirilebilir olduğunu kanıtladı. Tüm dağıtım teknolojilerini destekliyor ve OTT, IPTV, kablo ve hibrid kurulumlarda kullanılabiliyor. CDM’nin çalışma panoları, alarmları, korelasyon ve analiz uygulamaları, operasyonlara ve geliştirme ekiplerine verimli çalışmaları ve bir görüntü hizmeti geliştirmeleri için yardımcı oluyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.
En Çok Okunanlar
Dergi