Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Digital Forecast Uygun Fiyatlı ve Güvenilir Dönüştürücüler Sunuyor
Digital Forecast Uygun Fiyatlı ve Güvenilir Dönüştürücüler Sunuyor
26.04.2020 15:19

Digital Forecast ürün yelpazesinin Micro ailesinden Bridge M-HH ve Bridge M-SH dönüştürücüleri profesyonel ses/video işleri için SDI-HDMI arasında dönüşümler sağlayan başarılı ürünler.

HDMI sinyallerini 1080p60’a kadar format desteği ile SMPTE standartlarında SDI sinyallere dönüştüren Bridge M-HH, analog ses sinyallerini SDI video sinyaline sabitleme ve dahili ölçekleyici kullanarak SDI çıkışının belirli bir formata sabitlenmesini sağlıyor. Ayrıca HDMI çıkışını de ölçeklendirebilen Bridge M-HH, 3.5 mm stereo analog ses girişini desteklemekte.

Bridge M-SH ise SMTP standart SDI sinyallerini televizyonlar, projektörler veya monitörler gibi yaygın HDMI cihazlar için 1080p çözünürlüğe kadar dönüştüren bir ürün. Digital Forecast Bridge M-SH ayrı bir kompozit video çıkışı ile ihtiyaçları için en iyi çözünürlüğü sağlayan dahili ölçeklendiricinin yanı sıra reclock edilen SDI sinyallerini ek bir kaynağa iletmek için SDI çıkışa sahip.

Digital Forecast Bridge M-HH ve Bridge M-SH hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan ya da 0549 464 40 89 Whatsapp numarasından Baran Bilişim’i arayabilirsiniz. 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.